Sokółki grają dalej w MP

40

Piłkarki Sokoła Kolbuszowa Dolna awansowały do kolejnej rundy mistrzostw Polski juniorek. W środę na ich boisku odbył się turniej eliminacyjny.

Pierwotnie w zawodach miały wystartować cztery zespoły, oprócz gospodyń, Łysica Bodzentyn, Sparta Daleszyce i AZS Kraków. Z rywalizacji wycofała się jednak ostania z wymienionych drużyn. Natomiast Sparta nie została dopuszczona do rozgrywek z powodów regulaminowych (brak minimum 15 zawodniczek).
Ostatecznie do rywalizacji stanęły piłkarki Sokoła i Łysicy. Nasze zawodniczki okazały się lepsze o jedną bramkę (1-0), decydujące trafienie zaliczyła Paulina Krysa.
Podopieczne trenerów Eugeniusza Sito i Ryszarda Mokrzyckiego zagrały w składzie: Stróż- Rusin (21. Rozwód), Kaznecka, Olejarczyk, Urban, Sztuka, Mokrzycka, Motylska, Nazarko – Kot, Krysa oraz Maziarz, Dec, Gacek, Korzępa, Matraj
Przed rozpoczęciem rywalizacji zawodniczki Sokoła otrzymały puchar za zdobycie Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, który wręczył im Tadeusz Kulik wiceprezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.