Błękitni Grzęska świętowali swój jubileusz

36
zdjecie glowne

70 lat – tyle istnieje już klub Błękitni Grzęska. Z tej okazji w minioną sobotę odbył się huczny jubileusz klubu, który obecnie gra w klasie okręgowej Jarosław.
Uroczystości rozpoczęła msza św. odprawiona w Kościele Parafialnym w Grzęsce. Następnie zaproszeni goście spotkali się w miejscowym Domu Kultury, gdzie prezes klubu Jerzy Kowal i klubowi działacze przyjmowali zasłużone gratulacje. Te składali m.in. Marek Hławko prezes Podkarpackiego Związku Piłki i wiceprezes OZPN Jarosław Tadeusz Rusinek. Obaj wręczyli też zasłużonym dla Błękitnych osobom okolicznościowe patery i odznaczenia.

– Gratuluję wszystkim sympatykom Błękitnych tak zacnego jubileuszu. Cieszę się, że mogłem w nim uczestniczyć, przy okazji usprawiedliwiam nieobecność prezesa OZPN Jarosław Mieczysława Golby, który ze względu na ważne obowiązki nie mógł być z nami. Takie spotkania to doskonała okazja by świętować, ale też poznać działających tu ludzi, historie klubu i jego bieżącą działalność. W imieniu całej piłkarskiej społeczności na Podkarpaciu życzę Błękitnym kolejnych lat działalności. Niech swoją grą cieszą lokalną społeczność. – powiedział prezes Hławko.

zdjecie glowne
Marek Hławko prezes Podkarpackiego ZPN wręcza pamiątkową paterę Jerzemu Kowalowi

3

grzeska 2