Pogoń – Sokół świętowała 70 lat istnienia

52
zdjecie glowne

W minioną sobotę na stadionie w Lubaczowie odbyły się obchody jubileuszu 70-lecia miejscowej Pogoni – Sokoła. Prezes klubu Witold Kasperski i zasłużeni dla klubu działacze oraz piłkarze oprócz gratulacji odebrali pamiątkowe odznaczenia i pucharu.
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej reprezentowali na tym jubileuszu Arkadiusz Gagat członek zarządu i Piotr Pezdan przewodniczący Wydziału Gier. – Pogoń-Sokół to klub, który na trwałe wpisał się w krajobraz Lubaczowa i jest z tym miastem kojarzony. Gratulując dotychczasowych osiągnięć, życzymy kolejnych sukcesów. Wierzymy, że ich nie zabraknie, bo w tym klubie nie brakuje zaangażowanych i oddanych mu ludzi – powiedział Arkadiusz Gagat, wręczając pamiątkowy grawerton od Podkarpackiego ZPN.
Członek zarządu Podkarpackiego ZPN wręczył też okolicznościowe odznaczenia zasłużonym dla klubu osobom. Na jubileuszu nie zabrakło też przedstawicieli Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu, Mikołaja Macha Wiceprezesa OZPN Jarosław oraz Józefa Kowala Dyrektora Biura OZPN Jarosław i władz gminy. Oni również wręczyli pamiątkowe oznaczenia i puchary dla działaczy Pogoni-Sokół.

zdjecie glowne
Arkadiusz Gagat członek zarządu Podkarpackiego ZPN wręczył pamiątkowy grawerton prezesowi Witoldowi Kasperskiemu.

odznaki
Sobotnia uroczystość była doskonałą okazją by wyróżnić zasłużonych działaczy i piłkarzy Pogoni – Sokół