Pracowity weekend prezesa

88

Prezes Marek Hławko nie przestraszył się niesprzyjających warunków atmosferycznych i w miniony weekend pojawił się na kilku meczach rozgrywanych w naszym regionie. W sobotę szef Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zawitał do Wólki Pełkińskiej, Łańcuta i Rzeszowa. W niedzielę odwiedził stadiony w Zabajce i Bratkowicach.
W pierwszej z wymienionych miejscowości śledził starcie miejscowej Wólczanki z Tomasovią. W Łańcucie obserwował rywalizację juniorów tamtejszej Stali z Orłami Rzeszów. Natomiast w Rzeszowie był na meczu młodych piłkarzy Resovii i Błękitnych Ropczyce. – Gdy objąłem stanowisko prezesa, obiecałem, że będę starał się być blisko klubów i tego jak żyją na co dzień. Wizyta na meczu, to doskonała okazja by porozmawiać z działaczami i zawodnikami o rzeczywistości w jakiej funkcjonują na co dzień. Pewnie niektórym sprawiłem niespodziankę pojawiając się na meczach juniorów, ale nie wolno zapominać, że to przecież ci młodzi chłopcy są przyszłością naszego futbolu. Im też trzeba poświęcać uwagę i dbać o ich rozwój – podkreślił prezes Hławko, zapowiadając, że nadal będzie częstym gościem na podkarpackich stadionach w różnych klasach rozgrywkowych.
W niedzielę Marek Hławko śledził zmagania piłkarzy KP Zabajka i Jasionki oraz Bratka Bratkowice z Grodziszczanką. – Przedstawiciele klubów skorzystali z okazji i podzielili się ze mną swoimi spostrzeżeniami na temat rozgrywek. Padło kilka ciekawych propozycji co do sposoby ich prowadzenia. Na pewno jako związek się nad nimi pochylimy i pewnie kilka wprowadzimy od rundy wiosennej – dodał prezes Podkarpackiego ZPN.

nowe glówne

głowne2
W Wólce Pełkińskiej Marek Hławko miał okazję śledzić zmagania piłkarzy w towarzystwie działaczy miejscowej Wólczanki i kilku okolicznych klubów

wyjazd3
Marek Hławko oglądał zmagania juniorów Stali Łańcut i Orłów Rzeszów. Prezes Podkarpackiego ZPN rozmawiał też z młodymi piłkarzami i każdej z drużyn wręczył po pamiątkowej piłce

wyjazd4

wyjazd 5

 

wyjazd1
Sławomir Sopel przedstawiciel Stali Łańcut był mile zaskoczony niezapowiedziana wizytą szefa Podkarpackiego ZPN

juniorzyPrzed meczem juniorów Resovii z Błękitnymi Ropczyce szef Podkarpackiego ZPN spotkał się m.in. z trenerami obydwu zespołów

zabajka
W Zabajce prezes Marek Hławko odnowił znajomość z Tadeuszem Ślęzakiem wiceprezes miejscowego klubu i jednocześnie sołtysem tej miejscowości.

bratek
Mecz Bratka z Grodziszczanką prezes Hławko obserwował w towarzystwie działaczy klubu z Bratkowic – Andrzeja Piórkowskiego (po prawej) oraz Stanisława Steca.

bratek mecz