Podkarpackie zespoły rządzą w II lidze

45
stal

Po 10. kolejce II ligi, aż miło spojrzeć na tabelę rozgrywek. Liderem jest Stal Mielec, a tuż za nią plasuje się Siarka Tarnobrzeg. Coraz bliżej ścisłej czołówki jest też Stal Stalowa Wola. W ostatniej kolejce wszystkie nasze drużyny odniosły efektowne zwycięstwa.

Mielczanie pokonali 4-1 Okocimskiego Brzesko. Bohaterem meczu był Sebastian Łętocha, który ustrzelił hat-tricka. Równie efektowną wygraną zaliczyła popularna „Stalówka”, pokonując w Pruszkowie tamtejszego Znicza. Tam z kolei skutecznością błysnęli Kamil Oziębała i Dawid Jabłoński – obaj dwukrotnie wpisali się na listę strzelców. O jedną bramkę mniej strzelili „Siarkowcy”, ogrywając 3-1 Nadwiślana Góra. W tym spotkaniu błysnął Szymon Martuś, dwukrotnie pokonując bramkarza rywali.

– Serdecznie gratulujemy tak dobrej formy i wyników naszym drużynom. Mam nadzieję, że utrzymają ją do końca sezonu i w komplecie powalczą o awans do I ligi. Gorąco im wszystkim kibicujemy – powiedział Marek Hławko prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

stal

Stal: Piłkarze Stali Stalowa Wola są coraz bliżej ścisłej czołówki II ligi, gdzie plasują się też zespoły Stali Mielec i Siarki Tarnobrzeg.