Pierwszy taki zarząd

46

Marek Hławko po raz pierwszy odkąd został prezesem miał okazję spotkać się z Zarządem Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej podczas oficjalnego posiedzenia. Miało to miejsce w czwartek Świlczy w hotelu Nowy Dwór. Podczas obrad podjęto kilka ważnych decyzji.

Na wstępie prezes Hławko podziękował za zaufanie jakim obdarzyli go członkowie Zarządu związku, desygnując go na to stanowisko. – To dla mnie wielki zaszczyt, ale też i wyzwanie. Mam nadzieję, że nie zawiodę Państwa zaufania i z powodzeniem będziemy pracować na rzecz podkarpackiej piłki.

Robert Pieszczoch wiceprezesem związku

Jednym z punktów obrad był wybór nowego wiceprezesa Podkarpackiego ZPN. To stanowisko członkowie Zarządu postanowili powierzyć Robertowi Pieszczochowi. – To osoba bardzo oddana naszej działalności i z pewnością nasz kolega zasłużył na tą nominację – rekomendował kandydata szef związku.

Podokręg Rzeszów ma nowego prezesa

Jednogłośnie został też wybrany nowy prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Rzeszowie. Zwolnione przez Marka Hławko stanowisko, Zarząd powierzył Tadeuszowi Kulikowi.- To osoba doskonale znana i ceniona w środowisku

Zebrane gremium zostało zaznajomione z przygotowaniami do jubileuszu 70-lecia Podkarpackiego ZPN, otwarcia Akademii Młodych Orłów w Dębicy i kursach dla trenerów jakie organizuje lub organizował będzie w najbliższym czasie Podkarpacki ZPN.

– Obradowaliśmy kilka godzin, myślę, że był to bardzo owocnie spędzony czas. Cieszę się, że mogłem się spotkać z kolegami z Zarządu i merytorycznie porozmawiać o wielu sprawach. Urodziło się kilka nowych pomysłów, padły ciekawe propozycje, które postaramy się wdrożyć w życie, o czym na bieżąco będziemy informować – podsumował prezes Hławko.

głowne

Marek Hławko prezes Podkarpackiego ZPN (w środku) w towarzystwie ścisłego kierownictwa związku (siedzą od lewej): Robert Pieszczoch (wiceprezes), Edward Chmura (sekretarz zarządu), Wiesław Lada (wiceprezes), Zenon Krówka (wiceprezes), Tadeusz Kulik (wiceprezes) i Mieczysław Golba (wiceprezes).

wiceprezes

Nowy wiceprezes Podkarpackiego ZPN – Robert Pieszczoch –to osoba doskonale znana w środowisku piłkarskim w naszym regionie

zarząd

Członkowie zarządu podczas czwartkowych obrad mieli kilka ciekawych propozycji związanych z organizacja rozgrywek