[Regions Cup 2015] Spotkanie z wicemistrzami Polski

40
DSC1049

 DSC1049

Ogromny sukces sportowy odniosła reprezentacja amatorów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, zdobywając na turnieju finałowym w Policach drugie miejsce, które dało im tytuł wicemistrzowski.

Zawodnikom oraz sztabowi szkoleniowemu na specjalnym spotkaniu gratulacje przekazali prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Marek Hławko wraz z wiceprezesem Zarządu Wiesławem Ladą. 

Obaj panowie gratulowali kapitalnego wyniku sportowego, zdobytego niemałym wysiłkiem. Wyrazili dumę z postawy zawodników, zwłaszcza w trudnych momentach dla drużyny, także w meczach eliminacyjnych. Wypowiedzi prezesów zakończyły życzenia kontynuacji karier zawodniczych, także w ligach centralnych.

– Po raz kolejny, do pełni szczęścia zabrakło nam jednej bramki – odniósł się do historii turnieju prezes Hławko. – Myślimy już dziś o kolejnym udanym starcie w tej imprezie. Pozyskaliśmy sponsora technicznego dla tej reprezentacji na kolejną edycję turnieju, więc cóż panowie. Do trzech razy sztuka. Jesteście warci, by zagrać w finałach europejskich – zakończył

                Prezesom, Zarządowi oraz członkom Wydziału Szkolenia reprezentowanemu na spotkaniu przez trenera koordynatora Henryka Rożka podziękowania w imieniu zawodników i własnym za umożliwienie przygotowania drużyny złożył trener Szymon Szydełko.

Wszyscy, którzy przyczynili się do sukcesu reprezentacji otrzymali pamiątkowe koszulki, statuetki i listy gratulacyjne sygnowane przez Prezesa Związku. 

 DSC1026

{gallery}2015-Regions_CUP_Spotkanie_z_wicemistrzami_polski{/gallery}