Puchar Regionów – Odpoczynek przed najważniejszym meczem turnieju

45

Image00001

Sobota jest dniem wolnym od finałowej rywalizacji Mistrzostw Polski Amatorów rozgrywanych w Policach. Korzystając z okazji nasza drużyna wybrała się do pobliskiej Trzebieży, by nad Zalewem Szczecińskim wypocząć i nabrać sił przed jutrzejszym meczem z Łódzkim Związkiem Piłki Nożnej. – Moim zdaniem najważniejsze będzie strzelić bramkę. Szybko strzelony gol pozwoli kontrolować wydarzenia na boisku i przybliży nas do końcowego sukcesu – mówi napastnik naszej drużyny Jacek Tyburczy. Trener Szymon Szydełko natomiast dodaje, że przed ostatnim dniem turnieju każdy ma jeszcze szansę na końcowy sukces – Mało prawdopodobne jest, żeby w trzecim dniu mecze także zakończyły się remisami, a więc może liczyć się każdy strzelony gol, dlatego musimy zrobić wszystko, by wygrać jutrzejsze spotkanie – powiedział trener reprezentacji Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Początek jutrzejszego meczu o 10.00 Prezentujemy wypowiedzi Trenera Szymona Szydełki i Jacka Tyburczego. Rozmawiał Sławomir Ferenc.

 

Image00002

Image00003