70 lat Stali Łańcut

48
g

g

Na klubowym obiekcie obchodzono 70 rocznicę powstania łańcuckiego klubu. Miłym akcentem obchodów było wręczenie kilkudziesięciu działaczom, trenerom i byłym zawodnikom okolicznościowych medali i klubowych szalików.
Życzenia na ręce prezesa Krzysztofa Mączki złożyli przedstawiciele władz administracyjnych i samorządowych. W imieniu prezesa Kazimierza Grenia i Zarządu Podkarpackiego ZPN paterę wręczył wiceprezes Marek Hławko. – Stal to wielce zasłużony klub dla podkarpackiej piłki – powiedział w swym wystąpieniu. – Cieszy i napawa optymizmem fakt, że ciężar prowadzenia klubu wzięli na siebie ludzie młodzi i gotowi do wielkich wyzwań. Przyłączam się do życzeń prezesa Krzysztofa Mączki, by klub jak najszybciej wrócił na należne mu miejsce w ligowej hierarchii – dokończył Marek Hławko.
Z okazji jubileuszu rozegrano międzynarodowy turniej, który wygrała Resovia pokonując Pogoń Lwów i reprezentantów gospodarzy, seniorów Stali Łańcut.
Obecne władze klubu: Prezes Krzysztof Mączka, Wiceprezesi Marek Kielar, Leszek Lizak, Bartosz Witek, Główny Księgowy Sławomir Sopel, Sekretarz Tomasz Panek.
Członkowie: Krzysztof Duhl, Kamil Kuźniar, Paweł Lenczyk, Piotr Pomykała, Mateusz Soska.

{gallery}2015-70-latstali{/gallery}