KADRA PODKARPACKIEGO ZPN ROCZNIK 2002 V-CE MISTRZEM POLSKI

119
2002 v mistrzem

2002 v mistrzem

Zakończył się XII Turniej Piłki Nożnej im. Leszka Jezierskiego o Puchar Prezesa PZPN. W meczu finałowym nasza reprezentacja po zaciętym meczu uległa Śląskiemu ZPN 0:2. W meczu o 3 miejsce młodzi zawodnicy z Zachodniopomorskiego ZPN okazali się lepsi od reprezentantów Podlasia wygrywając 3:1. Po zakończeniu meczu finałowego zawodnicy i trenerzy czterech najlepszych ekip otrzymali nagrody z rąk Prezesa ŁZPN Edwarda Potoka oraz syna Patrona turnieju Leszka Jezierskiego Juniora.
W drodze do finału nasza reprezentacja pokonała kolejno Warmińsko-Mazurski 4:0, Opolski ZPN 5:0, remisując z Mazowieckim ZPN 1:1, w ćwierćfinale pokonała Kujawsko-Pomorski ZPN 2:0, w półfinale pokonała Podlaski ZPN 1:0 oraz uległa w finale Śląskiemu ZPN 0:2.
Wyniki, jak i cały turniej to wielki sukces młodych piłkarzy z Podkarpacia oraz ich trenerów Dariusza Liany i Krzysztofa Husa. Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Reprezentacja Podkarpackiego ZPN
Bieszczad – Kuchyt, Kosak, Marut, Stanko – Setlik, Baran, Gierczak, Kramarz – Rakoczy, Duszkiewicz oraz Kobylak, Korbecki, Głďż˝łd, Pilch, Pelczar, Zieliński, Kiełb.
TRENERZY: Dariusz Liana, Krzysztof Hus
KIEROWNICY: Marian Kosak, Janusz Szczupak

 

{gallery}2015-kadra_2012-v-ce{/gallery}