Futsal – Eliminacje Mistrzostw Europy Krosno

39
DSC9343

 

 DSC9343

Konferencja prasowa w Urzędzie Miasta Krosna

Na zwołaną konferencję prasową licznie przybyli przedstawiciele lokalnych mediów. Poprowadził ją, na wstępie witając przybyłych, Przewodniczący Komisji Futsalu i Piłki Plażowej PZPN Kazimierz Greń. Urząd miasta reprezentował wiceprezydent Bronisław Baran, federację włoską Eustachio Crapulli członek komisji futsalu, Finlandię Tommi Limnel kierownik delegacji, a drużynę Białorusi trener Vladimir Ignaciuk.

Prezydent Bronisław Baran po słowach powitania podziękował kierownictwu PZPN i Podkarpackiego ZPN za zaufanie w powierzeniu organizacji tak prestiżowej imprezy. – To wyróżnienie, ale i zobowiązanie, z którego postaramy się jak najlepiej wywiązać – zakończył.

Działacze i trenerzy potencjał swoich drużyn widzą odmiennie. Białorusini mają wywalczyć awans charakterem, Włosi techniką i organizacyjnym zapleczem, a Finowie organizacją i zespołowością taktycznych poczynań – tak przynajmniej wypowiadali się przedstawiciele poszczególnych zespołów.

Mamy nadzieję, że biało-czerwoni połączą te trzy elementy w całość i wywalczą awans. Przewodniczący Kazimierz Greń kończąc spotkanie przypomniał o przygotowanych licznych niespodziankach dla kibiców, którzy przybędą na mecze do hali krośnieńskiego MOSiR-u. Będą losowane kalendarze z reprezentacją Polski, koszulki reprezentacji, piłki i wiele innych gadżetów.

Jutro pierwszy dzień meczowy, szczegóły na stronie podkarpackizpn.pl

 DSC9346