Obradowały kluby III ligi

48
DSC9158

 DSC9158

W wtorek, 24 lutego w hotelu Nowy Dwór w Świlczy odbyło się spotkanie klubów III ligi podkarpacko-lubelskiej. Dotyczyło ono spraw organizacyjnych, związanych z rundą wiosenną sezonu 2014/15.
W briefingu wzięli udział przedstawiciele obu związków współprowadzących rozgrywki. Podkarpacki ZPN reprezentowali prezes Kazimierz Greń, wiceprezes Marek Hławko, przewodniczący Wydziału Gier Piotr Pezdan oraz przewodniczący Kolegium Sędziów Rafał Sawicki. Lubelski ZPN przysłał delegację na czele z prezesem Zbigniewem Bartnikiem, wiceprezesem Stanisławem Pryciukiem, przewodniczącym Wydziału Gier Konradem Krzyszkowskim oraz przewodniczącym Wydziały Dyscypliny Andrzejem Kuśmierczykiem.
W spotkaniu oprócz licznie przybyłych reprezentantów klubów III ligi podkarpacko-lubelskiej, wzięli także udział przedstawiciele policji w osobach nadkomisarza Grzegorza Wojtasa i podkomisarza Macieja Gawrysia.
– Cieszę się, że możemy się w tym gronie po raz kolejny spotkać i merytorycznie porozmawiać o problemach, bolączkach, ale także i pozytywach związanymi z rozgrywkami III ligi – powiedział Kazimierz Greń, prezes Podkarpackiego ZPN. – Chciałbym przy tej okazji podkreślić znakomitą współpracę z Lubelskim ZPN i policją, dzięki czemu nasze rozgrywki prowadzone są w pełni profesjonalnie i bez żadnych zakłóceń.
Na spotkaniu omówiono terminarz pozostałych do rozegrania kolejek w rundzie wiosennej. Były też poruszane kwestie regulaminu i bezpieczeństwa podczas spotkań ligowych.
Przypominamy, że rozgrywki III ligi podkarpacko-lubelskiej wznowione zostaną 14 marca, a ich zakończenie nastąpi 6 czerwca. Mistrz III ligi podkarpacko-lubelskiej o awans do II ligi będzie walczył w dodatkowym barażu.