Futsal: Polska młodzieżówka U-21 gra z Portugalią

62
1

1

fot. Sebastian Daukszewicz / Tętno Regionu


We wtorek i środę reprezentacja U-21 zmierzy się w wyjazdowych sparingach z kadrą Portugalii.
Mecze odbędą się we wtorek 17 lutego o godz. 18:00 (19:00 polskiego czasu) w Coruche oraz dzień później o 19:30 (20:30 w Polsce) w Santarém.
– Czekają nas bardzo trudne mecze. Nie od dziś wiadomo, że Portugalia to najwyższa półka, ale… jedziemy tam wygrać i ja głęboko w to wierzę. Zespół jest perspektywiczny i wiem, że zostawią na parkiecie serce – powiedział trener Gerard Juszczak.
– Taki mecz to nagroda dla tych zawodników za bardzo udany rok 2014. Sami zawodnicy już nie mogą się doczekać meczów. W takich spotkaniach każdy z nich da z siebie wszystko! – zapowiada selekcjoner.
Przewodniczący Kazimierz Greń: – Ta drużyna to szerokie zaplecze przyszłej Kadry A. Ciekawy jestem konfrontacji tych młodych, ambitnych zawodników z tak wymagającym przeciwnikiem.

Powołania na mecze Portugalia – Polska (17-18.02.2015)
Polska: Krystian Antczak (Cityzen Poznań), Paweł Barański (AZS UŚ Katowice), Łukasz Biel (Rekord Bielsko-Biała), Michał Hyży (Kamionka Mikołów), Krystian Jaszczyński (BSF Bochnia), Mateusz Krzymiński (Pogoń 04 Szczecin), Kamil Lasik, Mikołaj Zastawnik (obaj Wisła Krakbet Kraków), Andrzej Musiał, Robert Ślęczka (obaj Solne Miasto Wieliczka), Mateusz Olczak (AZS Uniwersytet Warszawski), Patryk Rau (FC Toruń), Jakopo Raubo (Lazio Rzym), Arkadiusz Szypczyński (Gatta Active Zduńska Wola).

{gallery cols=3}2015-Futsal-Polska-mlodziezowka-U-19-gra-z-Portugalia{/gallery}