IX Halowy Turniej o Puchar Przewodniczącego Kolegium Sędziów OZPN w Krośnie

84
1

W sobotę 31 stycznia br. w hali sportowej w Nowosielcach odbył się IX Turniej o Puchar Przewodniczącego Kolegium Sędziów OZPN w Krośnie. W zawodach wzięło udział sześć zespołów. Oprócz gospodarzy turnieju, grupy szkoleniowej Sanok, na parkiecie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w akcji zobaczyć można było sędziów z grup Krosno, Jasło, Brzozów, Kolegium Sędziów Dębica, a także sędziów reprezentujących Oblastný Futbalový Zväzu w Prešovie.
Pomimo bardzo złych warunków atmosferycznych w Nowosielcach nie zabrakło przedstawicieli Podkarpackiego ZPN w Rzeszowie, Prezesa Kazimierz Grenia oraz Wiceprezesa Marka Hławko.
W uroczystym otwarciu uczestniczył również Jan Ciupka Prezes OZPN w Krośnie i Peter Mriglot Prezes OFZ w Prešovie.
Po kilkugodzinnych zmaganiach I miejsce wywalczyli sędziowie ze Słowacji. Na podium stanęli również arbitrzy kolejno z KS Dębica i grupy szkoleniowej Sanok. Drużyna sędziów z Jasła zajęła IV miejsce, natomiast V sędziowie z Brzozowa. Nieoczekiwanie najsłabszą drużyną sobotniego turnieju okazała się ekipa z Krosna. Najlepszym bramkarzem wybrano Sebastiana Błażejowskiego z Sanoka, a królem strzelców został Paweł Bałut z Dębicy. Pamiątkowe puchary i dyplomy wręczali na zakończenie Maciej Błachaniec Przewodniczący Kolegium Sędziów OZPN w Krośnie oraz Tomasz Jagieła i Krzysztof Lipczyński Członkowie Zarządu Kolegium Sędziów Podkarpackiego ZPN w Rzeszowie.

1

2

3

4

5

6

7

8