Warsztaty szkoleniowe sędziów

45
g DSC 0107

g DSC 0107

W Chotowej odbyły się – według opinii uczestników – bardzo udane warsztaty szkoleniowe dla sędziów zrzeszonych w Podkarpackim ZPN. W zajęciach uczestniczyło 70 osób: uczestnicy programu Talent-Mentor, sędziny i sędziowie III / IV ligi oraz kierownicy grup szkoleniowych. Gośćmi honorowymi byli wiceprezes Pod. ZPN odpowiedzialny za działanie Kolegium Sędziów Marek Hławko, wiceprezes Zenon Krówka i sekretarz związku Edward Chmura. Ciekawe zajęcia prowadził sędzia zawodowy Tomasz Musiał, który swoją umiejętnością przekazu zmuszał słuchaczy do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Drugim prelegentem był obserwator III ligi kolega Marek Guzik.
– Popieram takie inicjatywy i jako związek wspomożemy każdą formę szkolenia, która przełoży się na podniesienie poziomu rozstrzygania podczas zawodów i ułatwi awanse w hierarchii sędziowskiej naszym arbitrom – powiedział prezes Kazimierz Greń.
– Mam nadzieję, że zdobyta wiedza będzie spożytkowana przez sędziów na boiskach w zbliżającej się rundzie – powiedział przewodniczący kolegium Rafał Sawicki.

 

{gallery cols=3}2015_Warsztaty_szkoleniowe_sedziow{/gallery}