Nominacje – Gala Piłkarska „ Podkarpacka NIKE 2014”

3

Gala Piłkarska „ Podkarpacka NIKE 2014”

NOMINACJE

Kategoria „Najlepszy Zawodnik Futsalowy

1. Brocki Sebastian                      – Tomy Więcpol Stobierna

2. Kocur Mateusz                         – Futsal Team Przeworsk

3. Krawczyk Piotr                        – Heiro Rzeszów

4. Pigan Dawid                             – Góral Tryńcza

5. Skowron Tomasz                    – FKS Stal Mielec

Kategoria „Najlepsza Zawodniczka Roku”

1. Ferfecka Kamila                       – Sokół Kolbuszowa Dolna

2. Kudła Kamila                            – Resovia Rzeszów

3. Rogowska Luiza                       – DAP Dębica

4. Wargacka Sabina                    – Resovia Rzeszów

5. Woźny Justyna                        – DAP Dębica

 

Kategoria „Najlepszy Młodzieżowiec”

1. Bożek Damian                          – Stal Mielec

2. Chmielowski Kamil                  – Karpaty Krosno

3. Jakubowski Kamil                    – Stal Rzeszów

4. Więcek Jakub                           – Siarka Tarnobrzeg

5. Załucki Mateusz                      – Stal Mielec

Kategoria „Trener wychowawca młodzieży”

1. Cyboroń Grzegorz                  – DAP Dębica

2. Rajzer Rafał                              – Resovia Rzeszów

3. Raus Grzegorz                          – Beniaminek Krosno

4. Sitek Grzegorz                         – kadra Podkarpackiego ZPN

5. Wołowiec Marcin                   – Stal Rzeszów

Kategoria „Odkrycie Roku”

1. Hass Paweł                                – Sokół Sieniawa

2. Kaliniec Szymon                      – Resovia Rzeszów

3. Kolbusz Mateusz                     – Karpaty Krosno

4. Mołdoch Adrian                      – Resovia Rzeszów

5. Pietluch Krzysztof                   – Wólczanka Wólka Pełkińska

 

Kategoria „Trener Roku”

1. Białek Janusz                            – Stal Mielec

2. Leśniowski Rafał                      – Rzemieślnik Pilzno

3. Rybkiewicz Marek                  – Wólczanka Wólka Pełkińska

4. Szydełko Szymon                    – Karpaty Krosno

5. Wieprzęć Jaromir                    – Stal Stalowa Wola

 

Kategoria „Drużyna Roku”

1. Karpaty Krosno

2. Rzemieślnik Pilzno

3. Stal Mielec

4. Stal Stalowa Wola

5. Wólczanka Wólka Pełkińska

 

Kategoria „Piłkarz Roku”

1. Buczek Bartłomiej                   – Karpaty Krosno

2. Prędota Piotr                            – Stal Rzeszów

3. Radulj Kamil                              – Stal Mielec

4. Sekulski Łukasz                        – Stal Stalowa Wola

5. Walaszczyk Kamil                    – Karpaty Krosno