niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaArchiwum 2014Międzynarodowy turniej sędziów

Międzynarodowy turniej sędziów

 DSC04384

Drużyna reprezentująca Kolegium Sędziów Podkarpackiego ZPN brała udział w turnieju o puchar Prezydenta Miasta Bytomia. Uczestnikami zmagań były również reprezentacje: Kolegia Sędziów Zachodnio i Wschodnio Słowackiego Związku Piłki Nożnej, KS Małopolskiego ZPN, KS Śląskiego ZPN i KS Podokręgu Bytom. Rywalizowano systemem „każdy z każdym”. Nasza drużyna zdobyła 7 punktów. Odnotowaliśmy 2 zwycięstwa, 2 porażki i jeden remis. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. O zaciętości i dramaturgii turnieju niech świadczy fakt, że aż 4 drużyny zakończył zmagania z dorobkiem 7 punktów! O kolejności decydowała „mała tabela”. Zmagania wygrali goście ze Słowacji (Bańska Bystrzyca – Słowacja Zachodnia) 9 punktów. Podkarpacie ostatecznie sklasyfikowano na 5 miejscu.

Opiekę nad drużyną KS Podkarpackiego ZPN sprawowali członkowie zarządu wraz z Przewodniczącym Rafałem Sawickim.

Naszym zawodnikom należą się gorące brawa za dobrą grę, zaangażowanie i wielkie serce!
Skład ekipy:
SAWICKI RAFAŁ STALOWA WOLA
KOPER MARIUSZ STALOWA WOLA
WOLAN WOJCIECH STALOWA WOLA
LIPCZYŃSKI KRZYSZTOF DĘBICA
KOZA JAKUB DĘBICA
SZPALA ŁUKASZ DĘBICA
DZWONIAREK JAKUB DĘBICA
JAGIEŁA TOMASZ KROSNO
DOBOSZ KAMIL KROSNO
TOMAS DARIUSZ JAROSŁAW
KUBLAS DAMIAN JAROSŁAW
TOMOŃ JAKUB RZESZÓW
KUCHARZYK MICHAŁ RZESZÓW
ŻABIŃSKI ADRIAN RZESZÓW
KOŁODZIEJ KRYSTIAN RZESZÓW
GAWRON LESZEK RZESZÓW

{gallery cols=3}2014-Miedzynarodowy-turniej-sedziow{/gallery}

RELATED ARTICLES

Most Popular