KURSOKONFERENCJA GRASSROOTS 2014

50

W dniu 3 grudnia 2014 r. w hali MOSiR Łańcut odbyła się kolejna kursokonferencja Grassroots 2014 skierowana w głównej mierze dla szkoleniowców trenujących młodzież w szkołach, klubach i akademiach. Wśród tegorocznych prelegentów był trener Reprezentacji Polski U-21 Marcin Dorna, trener Reprezentacji Polski U-17 i U-16 Bartłomiej Zalewski, administrator Grassroots 2014 Przemysław Prętkiewicz oraz trener koordynator Podkarpackiego ZPN Henryk Rożek i koordynator AMO Marcin Włodarski. Na kursokonferencji zostały zaprezentowane m.in. gry i zabawy z piłką, nauczanie gry w ataku i obronie 1×1 oraz cele i systemy szkolenia Akademii Młodych Orłów. 

Uroczystego zamknięcia i podsumowania kursokonferencji Grassroots 2014 dokonał Prezes Podokręgu Rzeszów Marek Hławko, który podziękował prelegentom za wykład teoretyczny a także trenerom za pokaz praktyczny. Szczególne podziękowania należą się również zawodnikom ze Szkółki Piłkarskiej Grunwald Budziwój, którzy wraz z trenerami kadr Polski przekazywali wiedze taktyczną kursantom. 

Kursokonferencja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników, którzy w liczbie ponad 130 uczestników przybyli na łańcucką halę sportową.

{gallery}2014_grassroots{/gallery}