Heiro Futsal Cup 2014 – zapisy

40
heiro futsal cup foto fb

heiro futsal cup foto fb

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca, by zagrać w  Heiro Futsal Cup 2014 – 7. Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w futsalu, które odbędą się w dn. 19-21.12.2014 w Rzeszowie pod honorowym patronatem prezesa Kazimierza Grenia. W zawodach poza polskim drużynami zagrają zespoły z Chorwacji, Czech i Słowacji (5 drużyn zagranicznych !). W imprezie zagra maksymalnie 32 zespoły. Pula nagród finansowych to 3500 zł.

Mecze Heiro Futsal Cup będą filmowane i znajdą swoje miejsce na portalu You Tube. Zawodnicy mogą liczyć także na ciepły posiłek, którym w tym roku będzie żurek z jajkiem i pieczywem. Na miejscu będzie funkcjonował sklepik (w bardzo przystępnych cenach) z napojami, przekąskami i innymi produktami spożywczymi.

Wszystkie mecze będą także fotografowane przez profesjonalne studio Witosława Rusinka. Prosimy przygotować się także na zdjęcia indywidualne, każdego uczestnika imprezy !

Mecze Heiro Futsal Cup będą prowadzone wg. przepisów FIFA Futsal (z drobnymi modyfikacjami odnośnie czasu gry itp.). Obsadą arbitrów zajmie się Jan Gawle, który jest sędzią 1 ligi ogólnopolskiej futsalu. Mecze będą oczywiście zabezpieczone od strony opieki medycznej, a na każde spotkanie otrzymacie wodę mineralną Rzeszowianka.

Drużyny powinny pamiętać, że wymogiem HFC jest posiadanie minimum jednego kompletu strojów (choć prosimy o posiadanie dwóch).

Wywiady z zawodnikami będą przeprowadzane w formie audio i video.

Aktualna lista drużyn: http://www.heirocup.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=599&Itemid=255

Wpisowe 500 zł od drużyny.
Strona turnieju: www.heirocup.pl
Kontakt: Łukasz Krawczyk tel. 600 418 812, info@heirocup.pl

logo