Polska reprezentacja gra miniturniej we Włoszech

99
futsal

futsal

Transmisja w telewizji RAI Sport 2.

Selekcjoner Andrea Bucciol powołał zawodników do 14-osobowej kadry, która na początku grudnia zagra z Włochami i Holandią.


Malkontenci, narzekający na słabych rywali biało-czerwonych, tym razem nie mogą mieć powodów do narzekań. Mimo wylosowania Włochów jako rywala w przyszłorocznych eliminacjach do Mistrzostw Europy, podopieczni Andrei Bucciola zagrają zaplanowany wcześniej sparing z mistrzem kontynentu. Tyle, że będzie to jeden mecz, zamiast ustalonych wcześniej dwóch. Ale Polacy nie lecą do Italii tylko na chwilę, bo akces do udziału w miniturnieju zgłosiła także Holandia. 

Mecze Włochów pokaże telewizja Rai Sport 2 (przy czym pojedynek z Polakami – z opóźnieniem). Niestety transmisja w internecie jest zakodowana dla użytkowników spoza Italii.

Kadra Polski na miniturniej we Włoszech (01-03.12.2014)

  • bramkarze: Bartłomiej Nawrat (Rekord Bielsko-Biała), Michał Widuch (GAF Jasna Gliwice).
  • rozgrywający: Paweł Budniak (Wisła Krakbet Kraków), Marcin Kiełpiński, Dominik Śmiałkowski (obaj GAF Jasna Gliwice), Daniel Krawczyk, Igor Sobalczyk (obaj Gatta Active Zduńska Wola), Michał Kubik (Pogoń 04 Szczecin), Piotr Łopuch, Mariusz Seget (obaj Clearex Chorzów), Marcin Mikołajewicz, Michał Wojciechowski (obaj FC Toruń), Artur Popławski (Rekord Bielsko-Biała), Dominik Solecki (Red Dragons Pniewy),

 

terminarz