Lista osób zakwalifikowanych do Akademii Młodych Orłów:

0
31
amo

amo

Udział w testach sprawnościowych wzięło 191 dzieci z Rzeszowa i okolic. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w Akademii Młodych Orłów nie wszystkim uczestnikom udało się do niej zakwalifikować. Dzieciom, którym nie powiodło się w pierwszym terminie testów, proponujemy wzięcie udziału w naborach dodatkowych, które zaplanowane są na wiosnę przyszłego roku.

Rodziców zakwalifikowanych dzieci zapraszamy na spotkanie organizacyjne w dniu
06-10-2014 w IV LO w Rzeszowie w godzinach:

Rocznik 2004-2005 17:00-17:40

Rocznik 2006-2007 17:40-18:20

Rocznik 2008-2009 18:20-19:00

DODATKOWE INFORMACJE POD NR TEL. 518 825 598

ORLIK MŁODSZY (2004-2005)

  1. Baran Kamil
  2. Bojda Jakub
  3. Bolanowski Kacper
  4. Czarnik Dawid
  5. Czarnik Konrad
  6. Czekierda Michał
  7. Jakubowski Tymoteusz
  8. Karcz Kacper
  9. Kielar Radosław
  10. Kozak Jakub
  11. Kozubal Antoni
  12. Krupa Mateusz
  13. Krupka Adrian
  14. Mróz Dominik
  15. Musz Gabriel
  16. Nazimek Damian
  17. Pachla Szymon
  18. Pieniążek Dawid
  19. Pietryka Oskar
  20. Pokrywka Mateusz
  21. Puszkarewicz Patryk
  22. Pytel Eryk
  23. Rybka Emil
  24. Sowa Jaromir
  25. Struk Sebastian
  26. Szwarc Maksymilian
  27. Wołowiec Mikołaj
  28. Wrona Filip
  29. Zając Seweryn
  30. Zieliński Jarosław
  31. Zygmunt Kacper

REZERWOWI:

  1. Jędrzejczyk Dawid
  2. Chmielowiec Miłosz
  3. Safin Krystian
  4. Maciejewski Jakub

ŻAK (2006-2007)

  1. Bielak Rayan
  2. Brud Radosław
  3. Buniowski Alan
  4. Chudy Szymon
  5. Cyran Kacper
  6. Domin Patryk
  7. Dubiel Bartosz
  8. Dymek Alan
  9. Kamiński Łukasz
  10. Kamiński Michał
  11. Kaszuba Kacper
  12. Kwieciński Marcin
  13. Łoboda Maksymilian
  14. Maćkowiak Szymon
  15. Mazur Mateusz
  16. Nazimek Kacper
  17. Olech Maciej
  18. Piotrowski Adrian
  19. Płodzień Damian
  20. Polański Sebastian
  21. Pukała Szymon
  22. Rosa Piotr
  23. Serwiński Szymon
  24. Skoczylas Mateusz
  25. Sowiński Kacper
  26. Superson Tobiasz
  27. Surmiak Mateusz
  28. Sycz Miłosz
  29. Urban Jakub
  30. Żuk Kacper
  31. REZERWOWI:
  32. Bienia Sebastian
  33. Zając Karol
  34. Wużyński Jakub
  35. Podgórski Havier

SKRZAT (2008-2009)

  1. Nogaj Konrad
  2. Kaszuba Igor
  3. Chwałka Kamil
  4. Zalepiński Jakub
  5. Gil Hubert
  6. Bryś Mikołaj
  7. Koszuliński Jakub
  8. Łuc Tymoteusz
  9. Kubiak Oskar
  10. Dańczak Karol
  11. Świeboda Eryk
  12. Rafa Aleksander
  13. Żelazowski Bartosz
  14. Samolewicz Maciej
  15. Domszy Oliwier
  16. Kasprzyk Kamil
  17. Nowak Stanisław
  18. Zych Hubert
  19. Wołowiec Jakub
  20. Miesiąc Filip
  21. REZERWOWI:
  22. Soboń Bartosz
  23. Olesiak Kamil
  24. Sanecki Mateusz
  25. Noga Tymon

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj