Mistrzostwa Podkarpacia chłopców U- 16 o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN

54
DSC7304

W dniach 26/27.09.2014r. na obiektach Klubu Łowiska i Kamienia odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia chłopców U-16 z udziałem: OZPN Krosno, OZPN Jarosław oraz Podokręgów Stalowa Wola, Rzeszów, Dębica.
Przy pięknej pogodzie i wspaniałej organizacji mistrzem Podkarpacia została drużyna Podokręgu Rzeszów. Drugie miejsce wywalczył OZPN Krosno, a trzecie OZPN Jarosław.
Puchary, statuetki, medale dla wszystkich zawodników oraz nagrody rzeczowe w imieniu prezesa Podkarpackiego ZPN wręczyli wiceprezesi związku Zenon Krówka i Wiesław Lada oraz sekretarz zarządu Edward Chmura .
Najlepszym zawodnikiem został wybrany: Jakub Tabor – Podokręg Rzeszów
Najlepszym strzelcem: Jakub Marunek – Podokręg Rzeszów.
Najlepszy bramkarz – Jakub Lichoń – OZPN Krosno.
W imieniu organizatorów Edward Chmura podziękował władzom gminy Kamień, działaczom klubów Łowiska i Kamienia za pomoc logistyczno- organizacyjną oraz gospodarzom za wspaniałe warunki pobytu w „Kasztelu na Ursynowie” w Łowisku.
Mistrzostwa Podkarpacia U-16 były przeglądem najlepszych zawodników pod kątem tworzenia kadr Podkarpacia i są stałą imprezą organizowaną przez Podkarpacki ZPN w różnych kategoriach wiekowych utworzonych na bazie OZPN i Podokręgów.
Turniej został częściowo dofinansowany przez Urząd Marszałkowski.

 DSC7304

 DSC7321