Futsal – zgrupowanie kadry rozpoczęte

W dniu dzisiejszym (piątek) w Tychach rozpoczęło się zgrupowanie pierwszej reprezentacji Polski oraz kadry U-21  w futsalu.

Andrea Bucciol, szkoleniowiec reprezentacji Polski A oraz selekcjoner reprezentacji U-21 Gerard Juszczak powołali zawodników na Turniej Państw Wyszechradzkich, który odbędzie się w Brnie w dniach 15-17 września 2014.

Pierwszego dnia rozgrywek biało-czerwoni zmierzą się o godzinie 16:45 z gospodarzami turnieju Czechami, dzień później o 18:15 zagrają ze Słowacją, a na zakończenie imprezy spotkają się z Węgrami (19:00).

Rywalami zespołu U-21 będą kolejno Czesi (15.09, 15:00), Słowacy (16.09, 12:00) oraz Węgrzy (17.09, 12:00).

Zgrupowanie, które na miejscu obserwuje Przewodniczący Futsalu i Piłki Plażowej Kazimierz Greń oraz turniej, stanowią pierwszy etap przygotowań zespołu do eliminacji Mistrzostw Europy. Turniej eliminacyjny z udziałem Polaków zostanie rozegrany w marcu 2015 roku w Krośnie.

1

 

2

 

3

 

Lista polskiej ekipy na Turniej Wyszehradzki w Brnie

14-17 września 2014 roku

Nr

Imię i nazwisko

Funkcja

1.

Kazimierz Greń

Przewodniczący delegacji

2.

Jacek Ligienza

Przewodniczący sędziów

Sztab Reprezentacji „A”

3.

Andrea Bucciol

Trener

4.

Andrzej Bianga

II trener

5.

NicolaeNeagu

Trener bramkarzy

6.

Dariusz Falkowski

Kierownik drużyny

7.

Łukasz Białek

Lekarz

8.

Arkadiusz Rząsa

Fizjoterapeuta

Sztab Reprezentacji U-21

9.

Gerard Juszczak

Trener

10.

Bartosz Bochiński

II trener

11.

Piotr Barłóg

Kierownik drużyny

12.

Mirosław Dąbal

Lekarz

13.

Łukasz Kwaśniewski

Fizjoterapeuta

Lista powołanych zawodników:

Reprezentacja A

1. Marcin Mikołajewicz (FC Toruń)

2. Michał Wojciechowski (FC Toruń)

3. Marcin Kiełpiński (GAF Jasna Gliwice)

4. Dominik Śmiałkowski (GAF Jasna Gliwice)

5. Michał Marciniak (Gatta Active Zduńska Wola)

6. Igor Sobalczyk (Gatta Active Zduńska Wola)

7. Artur Jurczak (Pogoń 04 Szczecin)

8. Michał Kubik (Pogoń 04 Szczecin)

9. Dominik Solecki (Red Dragons Pniewy)

10. Michał Marek (Rekord Bielsko-Biała)

11. Bartłomiej Nawrat (Rekord Bielsko-Biała)

12. Artur Popławski (Rekord Bielsko-Biała)

13. Kamil Dworzecki (Wisła Krakbet Kraków)

14. Paweł Budniak (Wisła Krakbet Kraków)

Kadra U-21

1. Kamil Lasik (Wisła Krakbet Kraków)

2. Damian Purolczak (Clearex Chorzów)

3. Krystian Antczak (Cityzen Poznań)

4. Paweł Barański (AZS UŚ Katowice)

5. Krzysztof Piskorz (AZS UŚ Katowice)

6. Łukasz Biel (Rekord Bielsko-Biała)

7. Marek Bugański (Pogoń 04 Szczecin)

8. Tomasz Golly (Clearex Chorzów)

9. Mateusz Jedliński (KS Gniezno)

10. Tomasz Kriezel (AZS Uniwersytet Gdański)

11. Andrzej Musiał (Solne Miasto Wieliczka)

12. Adrian Skrzypek (Red Dragons Pniewy)

13. Adam Wachoński (Red Dragons Pniewy)

14. Mikołaj Zastawnik (Wisła Krakbet Kraków)