sobota, 9 grudnia, 2023
Strona głównaArchiwum 2014Spotkanie prezesów klubów w Stalowej Woli

Spotkanie prezesów klubów w Stalowej Woli

Przed sezonem rozgrywkowym 2014/2015 w Podokręgu Stalowa Wola w dniu 28 sierpnia w odbyło się spotkanie prezesa Podkarpackiego ZPN Kazimierza Grenia z prezesami i działaczami klubów zrzeszonych w Podokręgu .

Stu procentowa frekwencja, ogromne zainteresowanie i rzeczowa dyskusja podkreślają wagę takich spotkań roboczych.

W spotkaniu w roli gospodarzy uczestniczyli prezes Podokręgu Stalowa Wola Zenon Krówka, sekretarz Podkarpackiego ZPN Edward Chmura i przedstawiciel policji powiatowej podinspektor Janusz Śnios .

Spotkanie miało na celu podsumowanie działalności sezonu 2013/2014 pod względem bezpieczeństwa i organizacji oraz omówienie ważniejszych spraw dotyczących regulaminu rozgrywek 2014/2015, zasad bezpieczeństwa, a przede wszystkim zgodnie z uchwałami PZPN funkcjonowania Extranetu.
Kluby zapoznały się z formą logowania klubów do systemu oraz zostały zapoznane w formie wykładu audiowizualnego z całym cyklem rejestracji zawodników, protokołów meczowych, dyscypliny itp..
Prezes Kazimierz Greń w formie przystępnej omówił ważniejsze tematy dotyczace funkcjonowania Związku i PZPN.

Miłym dodatkowym akcentem spotkania było:

– wręczenie okolicznościowej patery dla Koniczynki Ocice z okazji 20 lecia klubu

– przekazanie piłki „brazuka” od prezesa Grenia dla podinspektora Policji Janusza Śniosa za wzorową współpracę na linii Związek – Policja.

1

2

3

RELATED ARTICLES

Most Popular