czwartek, 7 grudnia, 2023
Strona głównaArchiwum 2014Krościenko Wyżne Od 20 lat płynie „Wisłok” płynie… do góryKrościenko Wyżne...

Krościenko Wyżne Od 20 lat płynie „Wisłok” płynie… do góryKrościenko Wyżne Od 20 lat płynie „Wisłok” płynie… do góry Na boisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się rocznicowe obchody działalności Klubu Sportowego „Wisłok” Krościenko Wyżne.

 

Krościenko Wyżne

Od 20  lat płynie „Wisłok” płynie… do góry

 

Na boisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się rocznicowe obchody działalności Klubu Sportowego „Wisłok” Krościenko Wyżne.

Skarbnik stowarzyszenia Rafał Przymusiński w imieniu Zarządu Klubu wręczył pamiątkowe statuetki zaproszonym gościom i w kilku słowach dziękował każdemu z osobna za pomoc i współpracę z klubem. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. prezes Podkarpackiego ZPN Kazimierz Greń, wójt Gminy Krościenko Wyżne Jan Omachel i przewodniczący Rady Gminy Antoni Dębiec. Kazimierz Greń oraz przewodniczący Komisji Odznaczeń Podkarpackiego ZPN Bogusław Szczurek wspólnie z prezesem krośnieńskiego Okręgu Janem Ciupką wręczyli wyróżnionym działaczom odznaczenia „Zasłużony dla Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Kazimierz Greń przekazał również dla klubu Wisłok Krościenko Wyżne piękną pamiątkowa szklaną paterę w postaci boiska piłkarskiego.

Sportowym akcentem obchodów był towarzyski mecz piłki nożnej oldbojów z Krościenka Wyżnego.

DSC07509

DSC07539

DSC07560

 

RELATED ARTICLES

Most Popular