Krościenko Wyżne Od 20 lat płynie „Wisłok” płynie… do góryKrościenko Wyżne Od 20 lat płynie „Wisłok” płynie… do góry Na boisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się rocznicowe obchody działalności Klubu Sportowego „Wisłok” Krościenko Wyżne.

122
DSC07509

 

Krościenko Wyżne

Od 20  lat płynie „Wisłok” płynie… do góry

 

Na boisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się rocznicowe obchody działalności Klubu Sportowego „Wisłok” Krościenko Wyżne.

Skarbnik stowarzyszenia Rafał Przymusiński w imieniu Zarządu Klubu wręczył pamiątkowe statuetki zaproszonym gościom i w kilku słowach dziękował każdemu z osobna za pomoc i współpracę z klubem. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. prezes Podkarpackiego ZPN Kazimierz Greń, wójt Gminy Krościenko Wyżne Jan Omachel i przewodniczący Rady Gminy Antoni Dębiec. Kazimierz Greń oraz przewodniczący Komisji Odznaczeń Podkarpackiego ZPN Bogusław Szczurek wspólnie z prezesem krośnieńskiego Okręgu Janem Ciupką wręczyli wyróżnionym działaczom odznaczenia „Zasłużony dla Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Kazimierz Greń przekazał również dla klubu Wisłok Krościenko Wyżne piękną pamiątkowa szklaną paterę w postaci boiska piłkarskiego.

Sportowym akcentem obchodów był towarzyski mecz piłki nożnej oldbojów z Krościenka Wyżnego.

DSC07509

DSC07539

DSC07560