Zakończenie kosmicznego sezonu w Nowotańcu

36
DSCN0301 1

Zakończenie kosmicznego sezonu w Nowotańcu.

W dniu 28 czerwca 2014 r. w Nowotańcu odbyła się uroczystość związana z zakończeniem sezonu piłkarskiego 2013/2014 i osiągnięciem przez Ludowy Klub Sportowy „Cosmos” Nowotaniec największego w 67-letniej historii klubu sukcesu – zajęcia III miejsca w IV Lidze Podkarpackiej. Podczas tej uroczystości działacze i zawodnicy świętowali również zdobycie Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie.

Gościem honorowym tej imprezy był Wiceprezes Marek Hławko, który w imieniu Prezesa Pod. ZPN w Rzeszowie Kazimierza Grenia na ręce Prezesa klubu Jerzego Kozimora, Prezesa Honorowego Roberta Pieszczocha i Sekretarza Henryka Majki wręczył piękną, okolicznościową paterę z życzeniami dalszych sukcesów. W uroczystości udział wzięli również Piotr Błażejowski – Wójt Gminy Bukowsko oraz Leon Myrdak – Przewodniczący Rady Gminy Bukowsko.

Punktem kulminacyjnym uroczystości było wręczenie odznaczeń dla działaczy i zawodników za zasługi w rozwoju piłkarstwa na terenie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej przyznanych przez Pod. ZPN w Rzeszowie.

DSCN0301 1

DSCN0326

RSCN0324