LKS Jodła Przychojec świętuje 35-lecie.

51
1

LKS Jodła Przychojec świętuje 35-lecie.

Przy pięknej pogodzie i w miłej sportowej atmosferze odbyły się obchody Jubileuszu LKS Jodły Przychojec.
Podkarpacki ZPN reprezentował wiceprezes Marek Hławko, który na ręce prezesa klubu Władysława Plichty przekazał okolicznościową paterę ze stosowanym grawerem oraz życzenia od prezesa Kazimierza Grenia i całego Zarządu wielu sukcesów sportowych i organizacyjnych.

Podokręg Stalowa Wola, którego członkiem jest Jodła Przychojec reprezentowali prezes Zenon Krówka i sekretarz Podkarpackiego ZPN Edward Chmura, którzy wraz z życzeniami wręczyli Jubileuszowy Puchar i oryginalną piłkę „brazuka”, jakimi są rozgrywane mecze na Mundialu w Brazylii .

Historię powstania i działalności klubu na przestrzeni 35 lat przedstawił szczegółowo prezes Władysław Plichta dziękując kierownictwu i pracownikom Podkarpackiego ZPN i Podokręgu Stalowa Wola za wzorową współpracę, a wójtowi Krzysztofowi Sobejko za wieloletnią pomoc logistyczno- finansową.

Uroczystość uświetnił Turniej o Puchar Wójta Gminy, a zwycięzcą jak przystało na Jubilata zostali piłkarze „ Jodły” Przychojec .
Ktoś zapytał: – A dlaczego „ Jodła „? – Bo z racji tego, że jest tych drzew bardzo dużo przy drodze, od lat są drzewem-symbolem dla Przychojca – padła odpowiedź.

 1

2

3