niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaArchiwum 2014Narodowy Dzień Sportu - Przemyśl

Narodowy Dzień Sportu – Przemyśl

 

Narodowy Dzień Sportu – Przemyśl

W sobotę 14 czerwca 2014 r. UKS Orlik Przemyśl wspólnie z Dyrekcją SP Nr 5 w Przemyślu, zorganizowało pierwszy Narodowy Dzień Sportu, którego jednym z patronów był Prezes Pod. ZPN Kazimierz Greń.

Wspólnym otwarciem imprezy zajęli się Pan Henryk Łaskarzewski – Trener drużyny UKS Orlik Przemyśl razem z Panią Małgorzatą Ziober – Dyrektorem Szkoły Podstawowej Nr 5 w Przemyślu.

Wśród zaproszonych gości pojawiali się przedstawiciele Władz naszego Miasta, a także fotoreporterzy lokalnych tygodników.

W zawodach biegowych udział wzięli Ojcowie, Mamusie oraz zawodnicy UKS Orlik Przemyśl – dzieci. Wszyscy w swoich kategoriach pokonali dystans 400 metrów.

Rozegrano także Finałowy Mecz turnieju  MAMUSIE vs. TATUSIOWIE

W tym „sprawiedliwym” meczu na murawie Orlika stanęło 6 mężczyzn i tyle samo czyli 13 Kobiet :). W drużynie kobiet bramki bronił najlepszy bramkarz – Ikona Orlika – Pan Marcin.

Ojcowie pomimo wielkiego wysiłku, prób wykonania przeróżnych piłkarskich brazylijskich sztuczek nie  byli w stanie rozerwać żelaznej obrony drużyny MAMUSIEK.

Mamy, dzień wcześniej zaczerpnęły porad trenerskich od najlepszego trenera – Henryka Łaskarzewskiego. W związku z powyższym nikt w tym dniu nie był w stanie ich pokonać.

Na tym turnieju jak w prawdziwym życiu nie zabrakło – Burz – Słońca – Uśmiechu i  Bólu … Po wszystkich spotkaniach jak to w życiu bywa wyszło po burzy słońce.

4

7

15

16

 

RELATED ARTICLES

Most Popular