Sukcesy podkarpackich drużyn w Pucharze Tymbarku docenione

40
DSC5096

 Sukcesy podkarpackich drużyn w Pucharze Tymbarku docenione

W tegorocznej edycji Pucharu Tymbarku podkarpackie zespoły odniosły spory sukces. Dziewczynki w kategorii U-12 zdobyły brązowy medal, chłopcy w dwóch kategoriach wiekowych zajęli czwarte miejsca , a dziesięcioletnie reprezentantki Podkarpacia wywalczyły 9 miejsce.

Kierownictwo podkarpackiego związku w uhonorowało osiągnięcia zawodników i sztabu szkoleniowego. W przerwie meczu o Puchar Polski rozgrywanym w Gorzycach pamiątkowe statuetki, medale i koszulki wręczyli: prezes Pod. ZPN Kazimierz Greń,  koordynator turnieju Edward Chmura, prezes Podokręgu Stalowa Wola Zenon Krówka, przewodniczący komórek szkolenia Leszek Rejus , Janusz Szczupak oraz przedstawiciele władz samorządowych i administracyjnych z prezydentem miasta Norbertem Mastalerzem na czele. 

Miłym akcentem było wręczenie bukiecików kwiatków  koleżankom  z boiska przez ich kolegów reprezentujących Podkarpacie na turnieju w Warszawie.

Gratuluję wam wszystkim tego wyniku. Zawsze możecie liczyć na wsparcie związku, bo wszyscy wiemy, że wasze sukcesy w przyszłości będą siłą napędową rozwoju  piłki nie tylko na Podkarpaciu – podsumował prezes K. Greń.

( O samym turnieju można przeczytać w najnowszym wydaniu Futbolu Podkarpackiego) 

 DSC5096

 DSC5097 DSC5106

 DSC5133