W środę posiedzenie zarządu PZPN

49

 

W środę posiedzenie zarządu PZPN: „Wydaje mi się, że nie ma jakichś trudnych tematów”

W środę odbędzie się posiedzenie zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej. – Wydaje mi się, że nie ma jakichś trudnych tematów. Nigdy nie można jednak nic wcześniej powiedzieć – zaznacza Kazimierz Greń.

– Wydaje mi się, że nie ma jakichś trudnych tematów. Nigdy nie można jednak nic wcześniej powiedzieć. Nieraz w czasie w czasie spokojnego zjazdu zarządu coś się stało. Nie jestem w głowach osiemnastu członków zarządu, mogę mówić o sobie. W planie są podstawowe kwestie, które będą omawiane w porządku obrad – mówi w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Kazimierz Greń członek zarządu PZPN i prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Członkowie zarządu omawiać będą sprawy istotne dla polskiej piłki nożnej. Nie powinno także zabraknąć kwestii reformy rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. – U mnie się dalej nic nie zmieniło. Z oceną reformy rozgrywek ja zdania nie zmieniłem, ale poczekajmy jeszcze do końca sezonu – wyjaśnia Greń. 

Dla prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej problemem jest jednak to, że w miniony weekend T-Mobile Ekstraklasa miała przerwę. – Wiem, że ustawa ustawą, ale dwa tygodnie pięknej pogody, a my nie gramy. Wszystkie ligi w Europie grają, a my nie. To jest jeden z problemów, które trzeba rozstrzygnąć – podkreślił Kazimierz Greń.