Futsal: Kadra na Rumunię

44

Futsal: Kadra na Rumunię

Z Rumunami grała już nasza młodzieżówka, tuż po świętach dojdzie do pojedynku pierwszych reprezentacji.

Kadra Andrei Bucciola na zgrupowaniu zbierze się tuż po świętach wielkanocnych. W składzie znaleźli się zawodnicy z czołowych drużyn ekstraklasy, m.in. z Pogoni 04 Szczecin i Gatty Active Zduńska Wola, które kilka dni po sparingach reprezentacji zmierzą się w meczu prawdopodobnie decydującym o medalach.

Pierwszy mecz z Rumunią rozegrany zostanie w Lublinie, w środę 23 kwietnia o godz. 18:00 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 (tej samej, w której na ogół występują pierwszoligowi zawodnicy AZS UMCS). Rewanż dzień później zaplanowano w Chełmie, w ośrodku MOSiR przy ul. Granicznej 2a o godz. 17:00. Wstęp na oba spotkania jest bezpłatny, a bilety będą do odebrania w kasach hal.

Powołania na towarzyski dwumecz z Rumunią (23-24.04.2014)
bramkarze: Kamil Dworzecki (Wisła Krakbet Kraków), Rafał Krzyśka (GKS Futsal Tychy).
rozgrywający: Paweł Budniak (Wisła Krakbet Kraków), Tomasz Dura, Michał Marek, Artur Popławski (Rekord Bielsko-Biała), Artur Jurczak, Michał Kubik, Marcin Mikołajewicz (wszyscy Pogoń 04 Szczecin), Marcin Kiełpiński, Dominik Śmiałkowski (obaj GAF Jasna Gliwice), Mariusz Milewski, Igor Sobalczyk (obaj Gatta Active Zduńska Wola), Michał Wojciechowski (Red Devils Chojnice).