Heiro Rzeszów – MKF Wieliczka

65
1

FUTSAL

Odbyło się kolejne posiedzenie Komisji ds. Futsalu i Piłki Plażowej Polskiego Związku Piłki Nożnej. Ponad dwugodzinne obrady wypełniło sprawozdanie Przewodniczącego Kazimierza Grenia z działalności Wydziału oraz omówienie bieżących spraw i zadań na najbliższy rok. W obradach wzięli udział także dyrektor Łukasz Wachowski i przedstawiciele Departamentu Gier.

Wiceprzewodniczący Grzegorz Morkiz złożył obszerne sprawozdanie z przeprowadzonych w kilku kategoriach wiekowych Mistrzostw Polski w futsalu.

Dokonano także zmiany personalnej w Zespole Piłki Plażowej. Wiceprzewodniczącym ds. Piłki Plażowej został wybrany Adam Górko, w miejsce Tomasza Iwana pełniącego obowiązki dyrektora pierwszej reprezentacji Polski.

1

2

3

Heiro Rzeszów – MKF Wieliczka

W najbliższą sobotę o godz. 18 Heiro rozegra ostatnie spotkanie przed własną publicznością w ramach rozgrywek 1 Polskiej Ligi Futsalu. Rywalem zespołu Ernesta Kiczka, będzie MKF Solne Miasto Wieliczka, które zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli.

Rzeszowianie po pięciu latach przerwy powrócili na zaplecze Futsal Ekstraklasy, gdzie plasują się na 9 pozycji. Nasz zespół już kilka kolejek wcześniej zapewnił sobie utrzymanie w rozgrywkach.

Sobotnie spotkanie to nie tylko emocje sportowe, ale także loteria z nagrodami dla kibiców m.in. wejściówki na gokarty od Reskartu, darmowe pizze od Torro, wejściówki na ściankę wspinaczkową od Baltoro oraz nagrody rzeczowe od Heiro.

20 kolejka 1 ligi futsalu
Heiro Rzeszów – MKF Wieliczka
sobota, 29 marca br. g. 18:00
hala przy ul. Miłocińskiej 42 w Rzeszowie
dojazd autobusami MPK linii 18 i 19
wstęp wolny (za 10 plastikowych nakrętek kupon na loterię)
www.futsal.heiro.pl