30 lat Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy

30 lat Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy

15 lat w Małopolsce i 15 lat na Podkarpaciu to okrągły Jubileusz 30. Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy. Na zaproszenie prezesa Wiesława Lady przybyli przedstawiciele kierownictwa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej z prezesem Kazimierzem Greniem na czele, prezesi Okręgów i Podokręgów. Administracyjne władze województwa reprezentowała wicewojewoda Alicja Wosik, parlamentarzystów poseł Jan Bury. Do Ośrodka w Chotowej przybyli reprezentanci wszystkich klubów podokręgu,  środowisk sędziowskich oraz przedstawiciele władz administracyjnych i samorządowych tego terenu.

Przyznano wiele odznaczeń lokalnych jak i tych z piłkarskiej centrali. Specjalne wyróżnienie otrzymał Bronisław Błaszkiewicz, który funkcję prezesa Podokręgu sprawował przez 29 lat.

W części artystycznej mogliśmy podziwiać akrobatów, tancerzy zespołów dziecięcych, balet, żonglowanie piłką oraz wysokiej klasy duet skrzypaczek.

Drogim przyjaciołom Podokręgu Dębica życzymy kolejnych sukcesów i kolejnych lat aktywnego rozwoju piłkarstwa na ich terenie.  

1234