Turniej Czterech Narodów – dzień II

47
Picture 187

Turniej Czterech Narodów – dzień II

 Mołdawia – Walia: 3-2 (0-1)

Mecz Mołdawia – Walia zakończył się wynikiem 3-2( 0-1). Dla drużyny Walii była to już druga porażka w turnieuj, natomiast drużyna Mołdawii we wtorkowy wieczór rozegra mecz o zwycięstwo w Turnieju Czterech Narodów z drużyną gospodarzy, Polską.

Polska –Norwegia:  3-2 (2-0)

Dla Polaków którzy nadal przodują  w tabeli turnieju była to druga z rzędu wygrana. Prowadzenie 2:0 w pierwszej połowie i kontrolowanie gry przez Polaków stworzyło pozory łatwej wygranej. Norwedzy jednak podjęli walkę i ich trafienie na 3:2 w końcówce meczu wprowadziło nerwową atmosferę. Brawa za utrzymanie zwycięstwa w całym meczu. Mecz  decydujący  o zwycięstwie w turnieju zostanie rozegrane z reprezentacją Mołdawii we wtorek. O trzecie miejsce będą rywalizowały zespoły Norwegii i Walii.

– Norwegowie swoją konsekwencja w grze przypomnieli naszym reprezentantom, że mecz ma dwie połowy i prowadzenie nawet trzema bramkami nie daje gwarancji na końcowy sukces. Zwycięzców, wbrew przysłowiu,  tym razem trzeba poddać ocenie – podsumował spotkanie przewodniczący Kazimierz Greń.

Polska: Kubik Michał, Sobalczyk Igor (2).

Mołdawia:  Sortevik Stian, El-Masrouri Mounir 38’

Picture 187

Picture 208