Greń promuje futsal

38

Przewodniczący K. Greń i kadra Polski promują futsal

W piątek 30 sierpnia na nowoczesnym stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie odbył się Piknik Rodzinny dla „Przyjaciół Beniaminka” .

Na stadionie MOSiR-u w Krośnie nie zabrakło znakomitych gości.  Młodym  adeptom  futbolu z Krosna kibicowali  Prezes Podkarpackiego ZPN i członek zarządu PZPN Pan Kazimierz Greń trenerzy Kadry Polski w Futsalu – Andrea Bucciol i Andrzej Bianga oraz kapitan reprezentacji Polski Rafał Franz (Rekord Bielsko-Biała) i Paweł Budniak (Uragan Ivano-Frankowsk – Ukraina)

Turniej otworzyli symbolicznym uderzeniem piłki: Zastępca Prezydenta Miasta Krosna Bronisław Baran i Dyrektor MOSiR w Krośnie Antoni Dębiec.

Dzieci, Rodzice , Trenerzy i Przyjaciele Beniaminka Krosno spędzili wspaniałe popołudnie.

Szkółka Piłkarska z Krosna , która powstała w 2007 roku odniosła już spore sukcesy na arenie ogólnopolskiej , co spowodowało, że ma swoje miejsce na mapie futbolowej naszego kraju. Ośmioro zawodników Beniaminka  razem z Kadrą Podkarpacia zdobywało  w ostatnich dwóch latach brązowe medale Mistrzostw Polski , a założyciel Szkółki Grzegorz Raus był w latach 2012-2013 nominowany do nagrody Podkarpackiej NIKE w kategorii trener wychowawca młodzieży.