Komunikat5

42

Komunikat

Kolejne kłamstwo w GC Nowiny tym razem w informacji „Sankcje uchylone, ale Crasnovia dalej na aucie”.
Informujemy, że żadne sankcje nałożone na klub Crasnovia przez kompetentne organy Podkarpackiego ZPN nie zostały uchylone przez Najwyższą Komisję Odwoławczą PZPN. Sprawa została skierowana do ponownego rozpatrzenia przez Wydział Dyscypliny Pod. ZPN.

***

Stanowisko Pod. ZPN

Dział sportowy GC Nowiny, zdecydowanie zaniża poziom merytoryczny tego najstarszego dziennika na Rzeszowszczyźnie. Dziennik, zamieszczający wspaniałe reportaże, publicystykę, felietony, wysokiego lotu informacje ze świata kultury i sztuki, newsy dnia codziennego opatrzone celnymi komentarzami w Dziale SPORT leży na przysłowiowych łopatkach.

Do dziesiątków nierzetelnych, wielokrotnie kłamliwych informacji na temat pracy, działania Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej możemy dołożyć kolejną.

Redaktor „tor” w informacji pt. „Sankcje uchylone, ale Crasnovia dalej na aucie” już w samym tytule zaprzecza sam sobie. Nie potrzeba jakichkolwiek wywodów logicznych, by wiedzieć, że w przypadku uchylenia sankcji zainteresowany podmiot nabiera praw, których został przez te sankcje pozbawiony. Autor „tor” jest doskonałym dziennikarzem, ale w manipulacji informacją.

                Ot i cały komentarz do kolejnych rewelacji podopiecznych kierownika działu Waldemara Mazgaja.