Greń: Zaprezentowaliśmy się z dobrej strony

36
kgren

Greń: Zaprezentowaliśmy się z dobrej strony

Razem z reprezentacją Polski w futsalu w Serbii przebywa Kazimierz Greń, Przewodniczący Komisji ds. Futsalu i Piłki Plażowej PZPN, oraz Dariusz Dziekanowski, ambasador biało-czerwonych.

kgren

– Mimo porażki, zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Nigdy nie widziałem tak dobrze grającej reprezentacji Polski – powiedział Kazimierz Greń.

– Mieliśmy wiele sytuacji, ale szczęście nam nie dopisywało. Trafialiśmy w słupki albo bronił bramkarz. Przy stanie 0:0 sędzia powinien podyktować dla nas rzut karny i wtedy mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej. Cały czas atakowaliśmy, lecz niestety pierwsi straciliśmy bramkę. Na 3 minuty i 30 sekund przed końcem trener Klaudiusz Hirsch zdecydował się zdjąć bramkarza. Postawiliśmy wszystko na jedną kartę. I słusznie zresztą. W takich sytuacjach zwykle doprowadza się do remisu albo traci drugą bramkę. Niestety, w naszym przypadku miała miejsce ta druga sytuacja i przegraliśmy. Szkoda, bo zawodnicy zostawili na boisku dużo zdrowia i serca zrelacjonował Kazimierz Greń po zakończeniu meczu.

– Jutro gramy kolejne spotkanie, tym razem z Portugalią. Czeka nas więc jeszcze trudniejsze zadanie, bo nasi rywale to czwarta drużyna na świecie. Wierzę jednak w biało-czerwonych, ponieważ ta drużyna ma duży potencjał – dodał przewodniczący Komisji ds. Futsalu PZPN.

Źródłohttp://pzpn.pl/