Puchar Wójta Gminy Olszanica

37
turniej1

Puchar Wójta Gminy Olszanica

W dniu 16 lutego 2013 w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Olszanicy odbył się gminny turniej w halowej piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Olszanica. W rozgrywkach uczestniczyły drużyny dziewcząt i chłopców  Zespołu Szkół w Olszanicy oraz Zespołu Szkół w Uhercach Mineralnych oraz klubów sportowych działających na terenie gminy.

Uroczystego zamknięcia turnieju oraz wręczenia okolicznościowych nagród dokonał Wiceprezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Marek Hławko, Wójt Gminy Olszanica Krzysztof Zapała Dyrektor ZSP w Olszanicy Grażyna Rydosz oraz Prezes LZS Olszanica Eugeniusz Wójtowicz oraz inni przedstawiciele klubów Sportowych działających na terenie Gminy Olszanica.

Prezes Marek Hławko podziękował organizatorom za przygotowanie i przeprowadzenie  wspaniałego turnieju a uczestnikom życzył dużo zdrowia, rozwijania swoich sportowych zainteresowań w dążeniu do wyznaczonego celu oraz sportowych sukcesów jakie osiągnął wywodzący się z ziemi olszanickiej Rafał Niżnik.   Szczególnie ciepłe słowa skierował do Radnych Gminy na czele z Wójtem Krzysztofem Zapałą za zaangażowanie w rozbudowę infrastruktury i wsparcie finansowe klubów sportowych z terenu gminy.

turniej1turniej2turniej3turniej4