Podkarpacka Nike ’12

37

8 lutego 2013 r.

XI Gala Piłkarska Podkarpacka NIKE ’2012

Już w najbliższy piątek odbędzie się XI Gala Piłkarska organizowana przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, na której zostaną wręczone laureatom statuetki Podkarpackiej Nike ’2012. Tym samym laureaci uzyskają prawo do tytułu „Najlepszych” w sześciu kategoriach:

1.Młodzieżowiec Roku
2.Odkrycie roku
3.Trener wychowawca młodzieży
4.Trener roku
5.Piłkarz Roku
6.Drużyna roku

Tegoroczna Gala z pewnością przejdzie do historii jeszcze z jednego powodu. Na zaproszenie prezesa Kazimierza Grenia swoje uczestnictwo w tym piłkarskim święcie potwierdzili: Zbigniew Boniek, Marek Koźmiński, Waldemar Fornalik, Andrzej Placzyński, Mateusz Borek, Radosław Majdan, Piotr Świerczewski, Andrzej Padewski, Wojciech Gąssowski, Dariusz Michalczewski, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Iwan, Marek Torzewski oraz Tomasz Kłos.

W historii oficjalnych spotkań na Podkarpaciu jeszcze nigdy nie zanotowano tak wielkiej kumulacji ludzi sukcesu piłki i estrady w jednym miejscu. Swoja obecnością uczestników Gali zaszczycą także przedstawiciele władz państwowych, samorządowych i parlamentarnych z terenu całego województwa. Całość uroczystości nagrodzenia wyróżnionych będzie transmitowana on-line, a relacja będzie dostępna na stronie internetowej Podkarpackiego ZPN (www.podkarpackizpn.pl) od godz. 1900, 8 lutego 2013 r.

 

Serdecznie zapraszamy do oglądania na żywo.