Kursokonferencja dla trenerów i instruktorów piłki nożnej

0
23
kur2

Kursokonferencja – 16.12.2012r.

Kursokonferencja dla trenerów i instruktorów piłki nożnej która odbyła się 16 grudnia 2012 r. w Rzeszowie cieszyła się niespotykanym powodzeniem.

  kur2

W sumie zgromadzonych było  ok. 650 trenerów i instruktorów piłki nożnej. Mnie jako trenera koordynatora szczególnie cieszy to,  iż nasza kursokonferencja została dostrzeżona nie tylko na Podkarpaciu ale również w województwach ościennych. Szczególnie dużo można było dostrzec trenerów z Małopolski.

kur

Tradycyjnie kursokonferencję otworzył Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Kazimierz Greń, który jest szczególnie zainteresowany szkoleniem i doszkalaniem kadr trenerskich na Podkarpaciu. Obecni byli również Wiceprezesi Podkarpackiego ZPN Marek Hławko oraz Zenon Krówka. 

kur3


Treści programu zostały przekazane przez prelegentów  w sposób atrakcyjny i wyczerpujący.  Szczególnym powodzeniem cieszył się pokazowy trening przeprowadzony przez ambasadorów  Akademii Trenera Canal+  Marcina Sasala, Grzegorza Mielcarskiego, Artura Kolatora i Marcina Broniszewskiego. Nie mniej interesujący był wykład oraz część praktyczna przeprowadzona przez trenera „ Polonii” Warszawa Piotra Stokowca. Natomiast trener Henryk Kasperczak przedstawił analizę gry najlepszych drużyn na Euro 2012. Nie mogło zabraknąć na kursokonferencji najmłodszych adeptów piłkarskiego rzemiosła. Tym razem mieliśmy okazję pooglądać w akcji przyszłych piłkarzy z Dziecięcej Akademii Futbolu w Rzeszowie. Sumując mogę śmiało powiedzieć, iż kursokonferencje organizowane przez nasz Związek rokrocznie zgromadzają coraz większą rzeszę trenerów. Generalny wpływ na taką sytuację ma, raz:  doskonały dobór prelegentów, dwa:  atrakcyjny program. W niedalekiej przyszłości będziemy chcieli zorganizować podobną kursokonferencję na otwartym stadionie.
Korzystając z okazji zbliżających się świąt  życzę wszystkim trenerom oraz działaczom piłkarskim:

„ Zdrowych, pełnych  ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia,  żeby cały rok 2013 był dla wszystkich pasmem sukcesów a pojedyncze niepowodzenia nie zniechęcały nikogo, wręcz przeciwnie, żeby dawały nam więcej siły do realizacji wyznaczonych celów”

 

                                                            Trener Koordynator

                                                            Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej

                                                       Henryk Rożek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj