sobota, 9 grudnia, 2023

Dziękuję

Dziękuję.

Po czterech długich latach Podkarpacie dostało organizację meczu polskiej reprezentacji. Nie chcę w tym miejscu rozdrapywać ran, więc zrobię to, co uważam za słuszne, czyli złożę podziękowania a jest komu.

Dziękuję Zarządowi PZPN za przydzielenie organizacji dwumeczu z Mołdawią. Towarzyskiego, ale jak ważnego przed marcowymi eliminacjami do mistrzostw Europy. Mam nadzieję, że pokazaliśmy i podkarpacką gościnność, i perfekcyjną sprawność organizacyjną. 

Dziękuję władzom miasta Krosna i Rzeszowa za praktyczną pomoc w tym przedsięwzięciu. Także kierownictwu i pracownikom krośnieńskich i rzeszowskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. 

Dziękuję polskiej reprezentacji wraz z całym sztabem szkoleniowym, za wynik sportowy i akceptację warunków, jakie stworzyliśmy, by mogli jak najlepiej przygotować się do odbudowy należnego im miejsca w europejskim futsalu.

Dziękuję kibicom. Kliku tysiącom kibiców, którzy zagrzewali nasz zespół do walki.

Szczególnie dziękuję całemu kilkunastoosobowemu sztabowi organizacyjnemu za kilkunastodniowy trud, za sprawność i dyscyplinę, za poniesione wyrzeczenia.  Kilka tygodni przygotowań, pracy o różnym natężeniu nie poszedł na marne. Wszyscy daliśmy dowód, że z każdego powierzonego nam zadania wywiążemy się lepiej niż się tego od nas oczekuje. 

Dziękuję.

Prezes

Kazimierz Greń

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
RELATED ARTICLES

Most Popular