PodkarpackiZPN przejecie

91
nastronee

Podkarpacki ZPN przejął od lubelskiego związku prowadzenie rozgrywek III ligi. Z tej okazji odbyło się spotkanie klubów z obu województw, które rywalizować będą o miano mistrza tej klasy rozgrywkowej w sezonie 2012/2013. Do Rzeszowa przybył prezes Lubelskiego ZPN Marian Rapa, sekretarz Zarządu Stanisław Sachajko oraz przedstawiciele prawie wszystkich klubów biorących udział w tegorocznych rozgrywkach. Stronę podkarpacką reprezentował prezes Kazimierz Greń, wiceprezes Marek Hławko, sekretarz Bogdan Szczurek, przewodniczący Wydziału Gier Mateusz Nosek oraz przewodniczący kolegium sędziów Grzegorz Stęchły. Nie zabrakło także przedstawiciela Policji.

Spotkanie miało sprawny i merytoryczny przebieg. Ustalono szczegółowy terminarz, zapoznano zebranych z nowinkami regulaminowymi i drobnymi zmianami, dotyczącymi sędziowania zawodów.

Wbrew kłamliwym doniesieniom jednego z podkarpackich dzienników, nikt z zebranych nie wypowiadał się podczas spotkania o jakichkolwiek haraczach.  Wręcz przeciwnie. Oba związki tak lubelski jak i podkarpacki na bazie minionych lat, były chwalone przez kluby za sprawne przeprowadzanie rozgrywek. Cóż zrobić. Ludzie tworzący ten dziennik już tak mają. To nie pierwsza relacja z działalności Pod. ZPN zawierająca kłamliwe informacje z przebiegu wydarzeń. Trzeba zaznaczyć, że na sali nie było przedstawicieli mediów.

Sporo ciepłych słów, zebrani usłyszeli także od przedstawiciela policji, obecnego na spotkaniu.  

Wszystkim klubom życzymy sukcesów w nadchodzącym sezonie.


nastronee