Komunikat Turnieju im. Jerzego Michałowiczaa

0
40
DSC 0586

TURNIEJU IM. JERZEGO
MICHAŁOWICZA
JAROSŁAW-PRZEMYŚL
04.07.2012R-10.07.2012R.

W dniu 10.07.2012r. rozegrano mecze finałowe turnieju, które zakończyły się następującymi wynikami:

Mecz o III-miejsce

            Dolnośląski ZPN – Śląski ZPN  2:1 (1:1)                         

Strzelcy bramek : Eryk Sobków, Filip Jagiełło – Alan Prokop

Sędzia: Paweł Małodziński Podkarpacki ZPN

Mecz o I-miejsce

Łódzki ZPN – Mazowiecki ZPN    2:0 (1:0)                       

Strzelcy bramek : Adam Ryczkowski, Mateusz Wieteska

Sędzia: Rafał Greń Podkarpacki ZPN

 

Końcowa tabela turnieju

Mazowiecki ZPN

Łódzki ZPN

Dolnośląski ZPN

Śląski ZPN

5-6. Kujawsko-Pomorski ZPN

        Wielkopolski ZPN

7-8. Lubelski ZPN

        Świętokrzyski ZPN

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Wieteska z Mazowieckiego ZPN      – nagrodę ufundował Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśl

Najlepszym bramkarzem turnieju został Marcin Staniszewski z Łódzkiego ZPN            – nagrodę ufundował Roman Kałamarz Wójt Gminy Jarosław

Najlepszym strzelcem turnieju został Filip Jagiełło (5-bramek) z Dolnośląskiego ZPN   – nagrodę ufundował Andrzej Wyczawski Burmistrz Miasta Jarosław

Strzelcy bramek turnieju:

       6-bramek: Filip Jagiełło – Dolnośląski ZPN

       4-bramki: Mateusz Wieteska –  Mazowiecki ZPN

       3-bramki: Adam Ryczkowski – Mazowiecki ZPN, Maciej Łabędzki Łódzki ZPN,

                        Mateusz  Kiljan – Śląski ZPN, Krzysztof Gładosz –  Lubelski ZPN

       2-bramki: Eryk Sobków – Dolnośląski Michał Trąbka -Śląski ZPN, Mateusz Krysiński

                        Łódzki ZPN, Kamil Wochniak – Świetokrzyski ZPN

        1-bramka: Adam Kucharski, Daniel Choroś, Rafał Pachelski – Mazowiecki ZPN,

                        Szymon Śwerczyński – Łódzki ZPN, Seweryn Raszpla, Filip Dudziak,  

                        Nikodem Aleksandrowicz – Dolnośląski ZPN, Bartosz Semeniuk,

                       Paweł Zeiner, Alan Prokop Śląski – ZPN, Patryk Kozłowski, Damian Zagórski,

                       Michał Borecki, Jakub Pujanek, Marcin Szymański – Kujawsko-Pomorski  

                       ZPN, Bartosz Świderski, Adam Gomoliński, Miłosz Kozak – Wielkopolski

                      ZPN, Dominik Gola – Świętokrzyski ZPN.

 

 

         Przewodniczący:                                                                            Sekretarz:

     

         Zbigniew Stępniowski                                                                    Marek Leja


DSC 0586

DSC 0626

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj