sobota, 9 grudnia, 2023
Strona głównaArchiwum 2012W minioną niedzielę odbyło się

W minioną niedzielę odbyło się

W minioną niedzielę odbyło się tradycyjne noworoczne spotkanie przedstawicieli klubów, komisji wydziałów i środowisk sędziowskich. Przybyłych gości powitał prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Rzeszowie Tadeusz Kulik.
Po jego wystąpieniu o strategii rozwoju podkarpackiej piłki  obecnych na sali działaczy poinformował prezes Pod. ZPN Kazimierz Greń. To pełne ekspresji wystąpienie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem zebranych.
Spotkanie i przesłanie prezesa Grenia było o tyle istotne, iż 2012 rok to czas wyborów w Podkarpackim ZPN, innych związkach wojewódzkich i co istotne w Polskim Związku Piłki Nożnej. W planach prezesa Grenia, który kandyduje na funkcję prezesa następnej kadencji jest odbudowanie silnej pozycji Podkarpackiego ZPN na ogólnopolskiej arenie. Zrealizowanie tego planu ma wnieść nową jakość w naszym związku i przyczynić się przez to do podniesienia poziomu sportowego podkarpackiej piłki. Plany wprowadzenia nowych rozwiązań mają wspomagać działaczy w ich trudzie przy  zarządzaniu klubami.
Kilkunastu działaczy odebrało z rąk prezesów Grenia i Kulika oraz sekretarza Kilara brązowe, srebrne i złote odznaki zasłużonych działaczy Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

oplatek1

oplatek2

RELATED ARTICLES

Most Popular