sobota, 2 grudnia, 2023
Strona głównaArchiwum 2012Szanowni Państwo Mamy

Szanowni Państwo Mamy

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność poinformować o uruchomieniu przez Polski Związek Piłki Nożnej programu partnerskiego Piłkarska Polska. Wykonane prace stanowią kolejną część wdrożenia systemu ExtranetPZPN.

Projekt Piłkarska Polska jest programem partnerskim skierowanym do całej społeczności piłkarskiej. Jego celem jest stworzenie mechanizmów komunikacji wewnątrz Związku, integracja środowiska oraz kolportaż wiedzy eksperckiej. Dodatkowo program posiada część komercyjną, w której wybrani partnerzy udostępniać będą swoje towary oraz usługi na preferencyjnych warunkach.

Ponieważ projekt Piłkarska Polska stanowi część systemu ExtranetPZPN dodano do jego funkcjonalności możliwość samodzielnej rejestracji Zawodnika. Oznacza to, że poprzez stronę http://zawodnicy.pzpn.pl możliwe jest wypełnienie Formularza Rejestracyjnego Zawodnika, jego wydrukowanie a następnie, po poświadczeniu w klubie, dostarczenie do Związku Piłki Nożnej. W ten sposób wprowadzone dane są widoczne w systemie ExtranetPZPN i podlegają jedynie weryfikacji Pracownika Związku. Dalsza ścieżka postępowania z Formularzem pozostaje bez zmian.

W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości proszę o kontakt z biurem PZPN Warszawa.

RELATED ARTICLES

Most Popular