Rusza II edycja Akademii Młodych Orłów
Spotkaniem organizacyjnym z udziałem trenerów i rodziców dzieci zakwalifikowanych do szkolenia rozpoczęto drugi sezon działalności AMO na Podkarpaciu.
Jedno spotkanie, dwa puchary
W meczu o mistrzostwo A klasy Podokręgu Dębica spotkali się dwaj beniaminkowie. W Stasiówce miejscowy LKS podejmował drugiego nowicjusza w tej lidze z Łęk Górnych. Gospodarze wygrali 3:0 i z kompletem zwycięstw liderują w grupie.
LKS Ostrów nagrodzony pucharem za awans
W miarę dobrze radzi sobie beniaminek dębickiej klasy okręgowej w tegorocznych rozgrywkach. Przegrana z Wisłoką 3:1, remis z Czarnovią 1:1 oraz wygrana z Radomyślanką 3:0 to zdobyte cztery punkty, które plasują Ostrowian na 8 miejscu w tabeli.
Kolejna Akademia Młodych Orłów na Podkarpaciu!
Najmłodsi piłkarze z naszego regionu zyskają znakomite miejsce do podnoszenia swoich umiejętności. W Dębicy już niebawem zainauguruje działalność Akademia Młodych Orłów. To kolejna szkółka piłkarska pod egidą Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i Polskiego Związku Piłki, jaka działać będzie w naszym województwie. Pierwsza funkcjonuje od kilku miesięcy w Rzeszowie.
Współpraca z firmą YesSport, w zmienionej formule, prolongowana
W siedzibie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej została podpisana kolejna umowa o współpracy.

Eliminacje ME w futsalu

zdj glowne

Krosno- 17-21 Marzec 2015

Z podwórka na stadion

zdj glowne2

brązowe medaliski

UEFA Regions Cup 2015

wicemistrz polski

Turniej im. L.Jezierskiego

zdjecie glowne2

wicemistrz polski

JUBILEUSZ 70-lecia

DSC 1065

LISTOPAD 2015

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

Kursy

UEFA A

UEFA B

UEFA C

pomoc przedmedczna

spikerow

bezpieczenstwa

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

Ligi Podkarpackie

wyniki

Ostatnio w biuletynie

biuletyn

Komunikaty

gier

klubowych

trenerskich

sedziowskich

informacji

Kadry

gier

gier

gier

gier

gier

2003

 

Iwona Gumulak
26-505 Orońsko 

 

PROŚBA O POMOC                           

     Zwracam się z gorącą prośbą o pomoc dla mojego męża - Krzysztofa. 

     Mój mąż ma 32 lata, bardzo lubił sport i w wolnych chwilach uprawiał amatorsko grę w piłkę nożną. W dniu 16 czerwca 2013 roku podczas gry w piłkę uległ wypadkowi - został uderzony  w głowę piłką - i doznał stłuczenia mózgu oraz stracił przytomność. Do chwili obecnej mąż jest w śpiączce i nie odzyskał przytomności, jest w stanie wegetatywnym.

     Krzysztof przebywał w Klinice Rehabilitacji w Bydgoszczy, a obecnie jest w Szpitalu w Radomiu. Szpital nalega na zabranie męża,  Jego limit pobytu się już kończy. Ja mam związane ręce. Krzysztof  wymaga stałej rehabilitacji, leków oraz środków pomocniczych  i pielęgnacyjnych, co wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Mój dochód to zasiłek macierzyński i rodzinny. Mąż przed wypadkiem  nie miał stałego dochodu, co wiąże się z tym, że nie spełnia obecnie  warunków , otrzymania renty chorobowej, dlatego też, nie możemy przenieś Go do Ośrodka Pomocy Społecznej. Na utrzymaniu mam córeczkę Dominikę w wieku czterech lat i synka, który obecnie ma dwa mięszące , urodził się jako wcześniak w 34tygodniu. Syn również potrzebuje stałej opieki medycznej. Obecnie jestem zdana wyłącznie na pomoc bliskich i znajomych, dlatego też zwracam się z gorącą prośbą do Wszystkich Ludzi Dobrego Serca, do których dotrze mój apel, o pomoc dla mojego męża Krzysia, aby mógł odzyskać zdrowie i wrócić do mnie, naszej córeczki i synka - którego, tak bardzo wyczekiwał...

     Za okazane serce z góry bardzo dziękuję!

gumulak

Wpłaty proszę kierować na konto:

Fundacja AVALON - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
ul. Michała Kajki 80/82 lok. 1
04-620 Warszawa
BNP PARIBAS Bank Polska S.A.
nr rachunku: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Darowiznę na pomoc i ochronę zdrowia Krzysztofa można przekazać 1 % podatku. W formularzu PIT prosimy podać nazwę FUNDACJA AVALON i jej KRS 0000270809. W rubryce informacje uzupełniające cel szczegółowy
1 % proszę wpisać Gumulak, 2460

Galeria

zdjecia

Wideo

video

Newsletter

Nazwa:
Email:

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

NIKE 2014

greksa

Fragmenty z Gali Podkarpacka Nike 2014

Sponsorzy