Podkarpacki ZPN docenił wójta Medyni Głogowskiej
W niedzielę w Medyni Głogowskiej miało miejsce uroczyste wręczenie pamiątkowej patery oraz koszulki reprezentacji Polski Edwardowi Dobrzańskiemu. W ten sposób został doceniony wkład wójta gminy Czarna za wspieranie rozwoju sportu na tym terenie.
Pogoń - Sokół świętowała 70 lat istnienia
W minioną sobotę na stadionie w Lubaczowie odbyły się obchody jubileuszu 70-lecia miejscowej Pogoni - Sokoła. Prezes klubu Witold Kasperski i zasłużeni dla klubu działacze oraz piłkarze oprócz gratulacji odebrali pamiątkowe odznaczenia i pucharu.
Sztandar i patera dla Sanu Stalowa Wola
„Niniejszym, uroczystym aktem stanowimy i przekazujemy Parafialnemu Klubowi Sportowemu San sztandar ufundowany przez Radę Miejską w Stalowej Woli” - tymi słowami Rafał Weber przewodniczący Rady Miasta podarował sztandar Marianowi Pawlikowi prezesowi drużyny z Stalowej Woli. O jubileuszu Sanu nie zapomniał też Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.
Podkarpacki ZPN wstrzymuje sędziów w obsadach
W związku z nieodpowiednim poziomem sędziowania w trybie natychmiastowym zostają wstrzymani do odwołania w obsadach sędziowie następujących spotkań, które odbyły się w terminie 3/4 października:
Stal nagrodzona za awans
Beniaminek I ligi futsalu Stal Mielec otrzymał okazały puchar za awans na zaplecze ekstraklasy futsalu. Nagrodę wręczył Marek Hławko prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w obecności Andrzeja Skowrona radnego miasta Mielec.

Eliminacje ME w futsalu

zdj glowne

Krosno- 17-21 Marzec 2015

Z podwórka na stadion

zdj glowne2

brązowe medaliski

UEFA Regions Cup 2015

wicemistrz polski

Turniej im. L.Jezierskiego

zdjecie glowne2

wicemistrz polski

JUBILEUSZ 70-lecia

DSC 1065

LISTOPAD 2015

Galeria

zdjecia

Wideo

video

Akademia Młodych Orłów

amo rzeszow

amo debica

Wywiad z Prezesem M.Hławko

WP 20151006 001

Partner Techniczny