Polska – Niemcy U-20. Rusza rezerwacja biletów!
Z drobnym opóźnieniem ogłaszamy możliwość rezerwacji biletów na międzynarodowy mecz reprezentacji, który 7 października o g. 18:00 zostanie rozegrany w Rzeszowie. Gorąco wierzymy, że stadion wypełni się do ostatniego miejsca!
Sanok centrum polsko-słowackiej myśli szkoleniowej
Obiekty Wiki Sanok, przez dwa dni (10-11.09) zamieniły się w centrum sportowo-szkoleniowe, na potrzeby organizacji drugiej części projektu „Futbol ponad granicami” dofinansowanego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.
Reprezentacja wraca do Rzeszowa!
Stadion Miejski w Rzeszowie ponownie będzie areną zmagań reprezentacji narodowej. Tę radosną informację przekazali podczas wspólnej konferencji prasowej Prezes Podkarpackiego ZPN Mieczysław Golba oraz Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek. Mecz U-20 Polska – Niemcy rozgrywany w ramach Turnieju 8 Narodów zostanie rozegrany 7 października (czwartek) o g. 18:00.
Futbol ponad granicami zawita do Sanoka
Po szkoleniach online, które miały miejsce w poprzednim kwartale, czas na kolejny etap Projektu dofinansowanego przez Euroregion Karpacki.
KEEZA sponsorem Podkarpackiego ZPN
Oficjalnie wszystkie rozgrywki od kl. O do kl. B na Podkarpaciu zyskały sponsora tytularnego. Dziś, podczas konferencji prasowej w siedzibie Podkarpackiego ZPN podpisano umowę partnerską. Podczas meetingu Prezes Golba poinformował także, że Podkarpacie ponownie będzie gościć Reprezentację Narodową.
Mieczysław Golba Wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej!!!
Podczas wczorajszego Walnego Zebrania Sprawozdawczo – Wyborczego piłkarskiej centrali Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej został wybrany Wiceprezesem ds. Zagranicznych. Nowym sternikiem polskiej piłki został Cezary Kulesza.

TOMADEX

logo tomadex wektory illustrator

Polska - Niemcy U-20

POLSKA U20 1200 1200 ok

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Wydział Szkolenia

 szkola

Różne

 

futsal

7285 mini 3
 

Biuletyn "Podkarpacka Piłka"

Futbol ponad granicami

plakat A3

Obsada sędziowska

obsada

zmiany badania

Ubezpieczenie

banner na strony wzór maj 2021

kahlenberg banner wzpn sedziowie 777x450px 003

Nowe zasady ustalania ekwiwalentu / KALKULATOR EKWIWALENTU

 

ważny komunikat

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

Schowek01

Oficjalnie wszystkie rozgrywki od kl. O do kl. B na Podkarpaciu zyskały sponsora tytularnego. Dziś, podczas konferencji prasowej w siedzibie Podkarpackiego ZPN podpisano umowę partnerską. Podczas meetingu Prezes Golba poinformował także, że Podkarpacie ponownie będzie gościć Reprezentację Narodową.

Po kilku miesiącach rozmów udało się pozyskać partnera dla klubów zrzeszonych w Podkarpackim ZPN. Podkarpacki ZPN nawiązał współpracę z firmą Tomadex, która jest właścicielem i producentem marki KEEZA.

Firma Tomadex poprzez markę KEEZA na sezon 2021/2022 zostanie partnerem rozgrywek klas Okręgowych (5 klas – 87 drużyn), klas „A”(13 klas – 193 drużyny) oraz klas „B” (21 klas - 249 drużyn), przekazując vouchery na zakup sprzętu sportowego.

Wszystkie kluby klasy O otrzymają voucher na kwotę 1000 zł, kluby klasy A - 500 zł, a klasy B - 300 zł. Kluby mogą liczyć na spore, bo aż 50% zniżki na produkty Keeza.

Łączna wartość przekazanych voucherów to 258 200 zł (dwieście pięćdziesiąt osiem tysięcy dwieście złotych)

Firma Tomadex sponsoruje na obecną chwilę dwanaście Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej wspierając kluby od IV ligi do najniższych klas rozgrywkowych

Firma Tomadex S.C. od 17 lat jest wiodącym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi. Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek, jak Liga Europy oraz Liga Mistrzów. Od kilku lat firma jest właścicielem i producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy. KEEZA to polska marka odzieży i sprzętu sportowego, która od wielu lat z powodzeniem rozwija się na rodzimym rynku.

Reprezentacja Niemiec zagra na Podkarpaciu

Po pandemicznej, przymusowej przerwie, do rywalizacji w zmaganiach Elite League wracają młodzi piłkarze do lat 20. Elitarne spotkanie z Niemcami zostanie rozegrane na Podkarpaciu. Polski Związek Piłki Nożnej powierzył Podkarpackiemu ZPN organizację meczu reprezentacji narodowej do lat 20.

- To bardzo ważna reprezentacja, bowiem wielu z tych zawodników stanowi ścisłe zaplecze pierwszej reprezentacji. Wierzymy, że za kilka lat, to właśnie Ci, którzy zagrają na Stadionie Miejskim będą strzelać gole dla seniorskiej reprezentacji naszego kraju – mówił Prezes Golba

Wymogi organizacyjne meczu takiej rangi spełniają na Podkarpaciu trzy obiekty. To Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli, Stadion MOSiR w Mielcu oraz Stadion Miejski „Stal” w Rzeszowie. Trwają rozmowy co do dokładniej lokalizacji meczu, którą należy potwierdzić w PZPN do końca sierpnia.

Mecz Polska - Niemcy zostanie rozegrany we czwartek, 7 października o g. 18:00. Transmisję spotkania zapowiedziała TVP Sport.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, spotkanie może obejrzeć 50% pojemności stadionu. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych

Bezpłatne bilety na mecz będą dystrybuowane zarówno indywidualnie, jak i dla grup zorganizowanych (szkoły, szkółki piłkarskie, kluby itp.).

W związku z tak dużym wydarzeniem piłkarskim, Podkarpacki ZPN poszukuje wolontariuszy zainteresowanych współpracą przy organizacji meczu, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie i nabyć umiejętności przy organizacji takiego dużego eventu jakim jest mecz Reprezentacji Polski.

Wszelkie informacje odnośnie meczu będą przekazywane na bieżąco przez stronę internetową www.podkarpackizpn.pl oraz przez media społecznościowe Podkarpackiego ZPN (Facebook)