Polska – Niemcy U-20. Rusza rezerwacja biletów!
Z drobnym opóźnieniem ogłaszamy możliwość rezerwacji biletów na międzynarodowy mecz reprezentacji, który 7 października o g. 18:00 zostanie rozegrany w Rzeszowie. Gorąco wierzymy, że stadion wypełni się do ostatniego miejsca!
Sanok centrum polsko-słowackiej myśli szkoleniowej
Obiekty Wiki Sanok, przez dwa dni (10-11.09) zamieniły się w centrum sportowo-szkoleniowe, na potrzeby organizacji drugiej części projektu „Futbol ponad granicami” dofinansowanego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.
Reprezentacja wraca do Rzeszowa!
Stadion Miejski w Rzeszowie ponownie będzie areną zmagań reprezentacji narodowej. Tę radosną informację przekazali podczas wspólnej konferencji prasowej Prezes Podkarpackiego ZPN Mieczysław Golba oraz Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek. Mecz U-20 Polska – Niemcy rozgrywany w ramach Turnieju 8 Narodów zostanie rozegrany 7 października (czwartek) o g. 18:00.
Futbol ponad granicami zawita do Sanoka
Po szkoleniach online, które miały miejsce w poprzednim kwartale, czas na kolejny etap Projektu dofinansowanego przez Euroregion Karpacki.
KEEZA sponsorem Podkarpackiego ZPN
Oficjalnie wszystkie rozgrywki od kl. O do kl. B na Podkarpaciu zyskały sponsora tytularnego. Dziś, podczas konferencji prasowej w siedzibie Podkarpackiego ZPN podpisano umowę partnerską. Podczas meetingu Prezes Golba poinformował także, że Podkarpacie ponownie będzie gościć Reprezentację Narodową.
Mieczysław Golba Wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej!!!
Podczas wczorajszego Walnego Zebrania Sprawozdawczo – Wyborczego piłkarskiej centrali Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej został wybrany Wiceprezesem ds. Zagranicznych. Nowym sternikiem polskiej piłki został Cezary Kulesza.

TOMADEX

logo tomadex wektory illustrator

Polska - Niemcy U-20

POLSKA U20 1200 1200 ok

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Wydział Szkolenia

 szkola

Różne

 

futsal

7285 mini 3
 

Biuletyn "Podkarpacka Piłka"

Futbol ponad granicami

plakat A3

Obsada sędziowska

obsada

zmiany badania

Ubezpieczenie

banner na strony wzór maj 2021

kahlenberg banner wzpn sedziowie 777x450px 003

Nowe zasady ustalania ekwiwalentu / KALKULATOR EKWIWALENTU

 

ważny komunikat

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

Terminarz rozgrywek ligi: IV LIGA "IV LIGA PODKARPACKA"

RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 14-08-2021/15-08-2021

1

Polonia Przemyśl

- Orzeł Przeworsk

2021-08-14

2

Czarni Trześń

- FKS Stal II Mielec S. A.

2021-08-14

3

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Wisłok Wiśniowa

2021-08-14

4

Ekoball Sanok

- Błękitni Ropczyce

2021-08-14

5

KS Legion Pilzno

- MKS Kańczuga

2021-08-14

6

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

- KS Piast Tuczempy

2021-08-14

7

Igloopol Dębica

- Głogovia Głogów Młp.

2021-08-14

8

Sokół Kamień

- Karpaty Krosno

2021-08-14

9

KS Wiązownica

- KS JKS Jarosław

2021-08-14

10

Izolator Boguchwała

- Stal Łańcut

2021-08-14

 

Kolejka 2 w dniach 18-08-2021

11

Orzeł Przeworsk

- Stal Łańcut

2021-08-18

12

KS JKS Jarosław

- Izolator Boguchwała

2021-08-18

13

Karpaty Krosno

- KS Wiązownica

2021-08-18

14

Głogovia Głogów Młp.

- Sokół Kamień

2021-08-18

15

KS Piast Tuczempy

- Igloopol Dębica

2021-08-18

16

MKS Kańczuga

- MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-08-18

17

Błękitni Ropczyce

- KS Legion Pilzno

2021-08-18

18

Wisłok Wiśniowa

- Ekoball Sanok

2021-08-18

19

FKS Stal II Mielec S. A.

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-08-18

20

Polonia Przemyśl

- Czarni Trześń

2021-08-18

 

Kolejka 3 w dniach 21-08-2021/22-08-2021

21

Czarni Trześń

- Orzeł Przeworsk

2021-08-21

22

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Polonia Przemyśl

2021-08-21

23

Ekoball Sanok

- FKS Stal II Mielec S. A.

2021-08-21

24

KS Legion Pilzno

- Wisłok Wiśniowa

2021-08-21

25

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

- Błękitni Ropczyce

2021-08-21

26

Igloopol Dębica

- MKS Kańczuga

2021-08-21

27

Sokół Kamień

- KS Piast Tuczempy

2021-08-21

28

KS Wiązownica

- Głogovia Głogów Młp.

2021-08-21

29

Izolator Boguchwała

- Karpaty Krosno

2021-08-21

30

Stal Łańcut

- KS JKS Jarosław

2021-08-21

 

Kolejka 4 w dniach 28-08-2021/29-08-2021

31

Orzeł Przeworsk

- KS JKS Jarosław

2021-08-28

32

Karpaty Krosno

- Stal Łańcut

2021-08-28

33

Głogovia Głogów Młp.

- Izolator Boguchwała

2021-08-28

34

KS Piast Tuczempy

- KS Wiązownica

2021-08-28

35

MKS Kańczuga

- Sokół Kamień

2021-08-28

36

Błękitni Ropczyce

- Igloopol Dębica

2021-08-28

37

Wisłok Wiśniowa

- MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-08-28

38

FKS Stal II Mielec S. A.

- KS Legion Pilzno

2021-08-28

39

Polonia Przemyśl

- Ekoball Sanok

2021-08-28

40

Czarni Trześń

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-08-28

 

Kolejka 5 w dniach 01-09-2021

41

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Orzeł Przeworsk

2021-09-01

42

Ekoball Sanok

- Czarni Trześń

2021-09-01

43

KS Legion Pilzno

- Polonia Przemyśl

2021-09-01

44

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

- FKS Stal II Mielec S. A.

2021-09-01

45

Igloopol Dębica

- Wisłok Wiśniowa

2021-09-01

46

Sokół Kamień

- Błękitni Ropczyce

2021-09-01

47

KS Wiązownica

- MKS Kańczuga

2021-09-01

48

Izolator Boguchwała

- KS Piast Tuczempy

2021-09-01

49

Stal Łańcut

- Głogovia Głogów Młp.

2021-09-01

50

KS JKS Jarosław

- Karpaty Krosno

2021-09-01

 

Kolejka 6 w dniach 04-09-2021/05-09-2021

51

Orzeł Przeworsk

- Karpaty Krosno

2021-09-04

52

Głogovia Głogów Młp.

- KS JKS Jarosław

2021-09-04

53

KS Piast Tuczempy

- Stal Łańcut

2021-09-04

54

MKS Kańczuga

- Izolator Boguchwała

2021-09-04

55

Błękitni Ropczyce

- KS Wiązownica

2021-09-04

56

Wisłok Wiśniowa

- Sokół Kamień

2021-09-04

57

FKS Stal II Mielec S. A.

- Igloopol Dębica

2021-09-04

58

Polonia Przemyśl

- MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-09-04

59

Czarni Trześń

- KS Legion Pilzno

2021-09-04

60

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Ekoball Sanok

2021-09-04

 

Kolejka 7 w dniach 11-09-2021/12-09-2021

61

Ekoball Sanok

- Orzeł Przeworsk

2021-09-11

62

KS Legion Pilzno

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-09-11

63

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

- Czarni Trześń

2021-09-11

64

Igloopol Dębica

- Polonia Przemyśl

2021-09-11

65

Sokół Kamień

- FKS Stal II Mielec S. A.

2021-09-11

66

KS Wiązownica

- Wisłok Wiśniowa

2021-09-11

67

Izolator Boguchwała

- Błękitni Ropczyce

2021-09-11

68

Stal Łańcut

- MKS Kańczuga

2021-09-11

69

KS JKS Jarosław

- KS Piast Tuczempy

2021-09-11

70

Karpaty Krosno

- Głogovia Głogów Młp.

2021-09-11

 

Kolejka 8 w dniach 15-09-2021

71

Orzeł Przeworsk

- Głogovia Głogów Młp.

2021-09-15

72

KS Piast Tuczempy

- Karpaty Krosno

2021-09-15

73

MKS Kańczuga

- KS JKS Jarosław

2021-09-15

74

Błękitni Ropczyce

- Stal Łańcut

2021-09-15

75

Wisłok Wiśniowa

- Izolator Boguchwała

2021-09-15

76

FKS Stal II Mielec S. A.

- KS Wiązownica

2021-09-15

77

Polonia Przemyśl

- Sokół Kamień

2021-09-15

78

Czarni Trześń

- Igloopol Dębica

2021-09-15

79

Sokół Kolbuszowa Dolna

- MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-09-15

80

Ekoball Sanok

- KS Legion Pilzno

2021-09-15

 

Kolejka 9 w dniach 18-09-2021/19-09-2021

81

KS Legion Pilzno

- Orzeł Przeworsk

2021-09-18

82

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

- Ekoball Sanok

2021-09-18

83

Igloopol Dębica

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-09-18

84

Sokół Kamień

- Czarni Trześń

2021-09-18

85

KS Wiązownica

- Polonia Przemyśl

2021-09-18

86

Izolator Boguchwała

- FKS Stal II Mielec S. A.

2021-09-18

87

Stal Łańcut

- Wisłok Wiśniowa

2021-09-18

88

KS JKS Jarosław

- Błękitni Ropczyce

2021-09-18

89

Karpaty Krosno

- MKS Kańczuga

2021-09-18

90

Głogovia Głogów Młp.

- KS Piast Tuczempy

2021-09-18

 

Kolejka 10 w dniach 25-09-2021/26-09-2021

91

Orzeł Przeworsk

- KS Piast Tuczempy

2021-09-25

92

MKS Kańczuga

- Głogovia Głogów Młp.

2021-09-25

93

Błękitni Ropczyce

- Karpaty Krosno

2021-09-25

94

Wisłok Wiśniowa

- KS JKS Jarosław

2021-09-25

95

FKS Stal II Mielec S. A.

- Stal Łańcut

2021-09-25

96

Polonia Przemyśl

- Izolator Boguchwała

2021-09-25

97

Czarni Trześń

- KS Wiązownica

2021-09-25

98

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Sokół Kamień

2021-09-25

99

Ekoball Sanok

- Igloopol Dębica

2021-09-25

100

KS Legion Pilzno

- MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-09-25

 

Kolejka 11 w dniach 02-10-2021/03-10-2021

101

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

- Orzeł Przeworsk

2021-10-02

102

Igloopol Dębica

- KS Legion Pilzno

2021-10-02

103

Sokół Kamień

- Ekoball Sanok

2021-10-02

104

KS Wiązownica

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-10-02

105

Izolator Boguchwała

- Czarni Trześń

2021-10-02

106

Stal Łańcut

- Polonia Przemyśl

2021-10-02

107

KS JKS Jarosław

- FKS Stal II Mielec S. A.

2021-10-02

108

Karpaty Krosno

- Wisłok Wiśniowa

2021-10-02

109

Głogovia Głogów Młp.

- Błękitni Ropczyce

2021-10-02

110

KS Piast Tuczempy

- MKS Kańczuga

2021-10-02

 

Kolejka 12 w dniach 09-10-2021/10-10-2021

111

Orzeł Przeworsk

- MKS Kańczuga

2021-10-09

112

Błękitni Ropczyce

- KS Piast Tuczempy

2021-10-09

113

Wisłok Wiśniowa

- Głogovia Głogów Młp.

2021-10-09

114

FKS Stal II Mielec S. A.

- Karpaty Krosno

2021-10-09

115

Polonia Przemyśl

- KS JKS Jarosław

2021-10-09

116

Czarni Trześń

- Stal Łańcut

2021-10-09

117

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Izolator Boguchwała

2021-10-09

118

Ekoball Sanok

- KS Wiązownica

2021-10-09

119

KS Legion Pilzno

- Sokół Kamień

2021-10-09

120

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

- Igloopol Dębica

2021-10-09

 

Kolejka 13 w dniach 16-10-2021/17-10-2021

121

Igloopol Dębica

- Orzeł Przeworsk

2021-10-16

122

Sokół Kamień

- MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-10-16

123

KS Wiązownica

- KS Legion Pilzno

2021-10-16

124

Izolator Boguchwała

- Ekoball Sanok

2021-10-16

125

Stal Łańcut

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-10-16

126

KS JKS Jarosław

- Czarni Trześń

2021-10-16

127

Karpaty Krosno

- Polonia Przemyśl

2021-10-16

128

Głogovia Głogów Młp.

- FKS Stal II Mielec S. A.

2021-10-16

129

KS Piast Tuczempy

- Wisłok Wiśniowa

2021-10-16

130

MKS Kańczuga

- Błękitni Ropczyce

2021-10-16

 

Kolejka 14 w dniach 23-10-2021/24-10-2021

131

Orzeł Przeworsk

- Błękitni Ropczyce

2021-10-23

132

Wisłok Wiśniowa

- MKS Kańczuga

2021-10-23

133

FKS Stal II Mielec S. A.

- KS Piast Tuczempy

2021-10-23

134

Polonia Przemyśl

- Głogovia Głogów Młp.

2021-10-23

135

Czarni Trześń

- Karpaty Krosno

2021-10-23

136

Sokół Kolbuszowa Dolna

- KS JKS Jarosław

2021-10-23

137

Ekoball Sanok

- Stal Łańcut

2021-10-23

138

KS Legion Pilzno

- Izolator Boguchwała

2021-10-23

139

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

- KS Wiązownica

2021-10-23

140

Igloopol Dębica

- Sokół Kamień

2021-10-23

 

Kolejka 15 w dniach 30-10-2021/31-10-2021

141

Sokół Kamień

- Orzeł Przeworsk

2021-10-30

142

KS Wiązownica

- Igloopol Dębica

2021-10-30

143

Izolator Boguchwała

- MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-10-30

144

Stal Łańcut

- KS Legion Pilzno

2021-10-30

145

KS JKS Jarosław

- Ekoball Sanok

2021-10-30

146

Karpaty Krosno

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-10-30

147

Głogovia Głogów Młp.

- Czarni Trześń

2021-10-30

148

KS Piast Tuczempy

- Polonia Przemyśl

2021-10-30

149

MKS Kańczuga

- FKS Stal II Mielec S. A.

2021-10-30

150

Błękitni Ropczyce

- Wisłok Wiśniowa

2021-10-30

 

Kolejka 16 w dniach 06-11-2021/07-11-2021

151

Orzeł Przeworsk

- Wisłok Wiśniowa

2021-11-06

152

FKS Stal II Mielec S. A.

- Błękitni Ropczyce

2021-11-06

153

Polonia Przemyśl

- MKS Kańczuga

2021-11-06

154

Czarni Trześń

- KS Piast Tuczempy

2021-11-06

155

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Głogovia Głogów Młp.

2021-11-06

156

Ekoball Sanok

- Karpaty Krosno

2021-11-06

157

KS Legion Pilzno

- KS JKS Jarosław

2021-11-06

158

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

- Stal Łańcut

2021-11-06

159

Igloopol Dębica

- Izolator Boguchwała

2021-11-06

160

Sokół Kamień

- KS Wiązownica

2021-11-06

 

Kolejka 17 w dniach 11-11-2021

161

KS Wiązownica

- Orzeł Przeworsk

2021-11-11

162

Izolator Boguchwała

- Sokół Kamień

2021-11-11

163

Stal Łańcut

- Igloopol Dębica

2021-11-11

164

KS JKS Jarosław

- MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-11-11

165

Karpaty Krosno

- KS Legion Pilzno

2021-11-11

166

Głogovia Głogów Młp.

- Ekoball Sanok

2021-11-11

167

KS Piast Tuczempy

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-11-11

168

MKS Kańczuga

- Czarni Trześń

2021-11-11

169

Błękitni Ropczyce

- Polonia Przemyśl

2021-11-11

170

Wisłok Wiśniowa

- FKS Stal II Mielec S. A.

2021-11-11

 

Kolejka 18 w dniach 14-11-2021

171

Orzeł Przeworsk

- FKS Stal II Mielec S. A.

2021-11-14

172

Polonia Przemyśl

- Wisłok Wiśniowa

2021-11-14

173

Czarni Trześń

- Błękitni Ropczyce

2021-11-14

174

Sokół Kolbuszowa Dolna

- MKS Kańczuga

2021-11-14

175

Ekoball Sanok

- KS Piast Tuczempy

2021-11-14

176

KS Legion Pilzno

- Głogovia Głogów Młp.

2021-11-14

177

MKS ArłamówUstrzyki Dolne

- Karpaty Krosno

2021-11-14

178

Igloopol Dębica

- KS JKS Jarosław

2021-11-14

179

Sokół Kamień

- Stal Łańcut

2021-11-14

180

KS Wiązownica

- Izolator Boguchwała

2021-11-14

 

Kolejka 19 w dniach 20-11-2021/21-11-2021

181

Izolator Boguchwała

- Orzeł Przeworsk

2021-11-20

182

Stal Łańcut

- KS Wiązownica

2021-11-20

183

KS JKS Jarosław

- Sokół Kamień

2021-11-20

184

Karpaty Krosno

- Igloopol Dębica

2021-11-20

185

Głogovia Głogów Młp.

- MKS ArłamówUstrzyki Dolne

2021-11-20

186

KS Piast Tuczempy

- KS Legion Pilzno

2021-11-20

187

MKS Kańczuga

- Ekoball Sanok

2021-11-20

188

Błękitni Ropczyce

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2021-11-20

189

Wisłok Wiśniowa

- Czarni Trześń

2021-11-20

190

FKS Stal II Mielec S. A.

- Polonia Przemyśl

2021-11-20