Podkarpacki Związek Piłki Nożnej organizatorem konferencji Trenerów Edukatorów
Wydział Szkolenia oraz Rada Trenerów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej przy współpracy Komisji Kształcenia i Licencjonowania Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej zorganizowała konferencję dla Trenerów Edukatorów z Podkarpackiego ZPN, Małopolskiego ZPN, Świętokrzyskiego ZPN oraz Lubelskiego ZPN. W sumie w dniach 12/13.05 br. w szkoleniu wzięło udział 30 Trenerów Edukatorów.
Sukces kadr Podkarpackiego ZPN w meczach eliminacyjnych do mistrzostw Polski
Po raz kolejny Podkarpacie udowodniło, że ma zdolną młodzież. Obie Reprezentacje Podkarpackiego ZPN, biorące udział w zmaganiach makroregionalnych, wywalczyły przepustkę do finałów Mistrzostw Polski.
„Futbol ponad granicami” dofinansowany przez Euroregion Karpacki
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej został beneficjentem mikroprojektu w programie Interreg V-A Polska - Słowacja 2014 – 2020 dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dziś w siedzibie Stowarzyszenia „Euroregion Karpacki” nastąpiło uroczyste podpisanie umowy. Projekt pod nazwą „Futbol ponad granicami” będzie realizowany we współpracy z Vychodoslovensky’m Futbalovy’m Zvaz’em będącym odpowiednikiem Podk. ZPN w Koszycach.

Podokręgi

rzeszow

wola

debica

Okręgi

okrosno

jaroslaw

 

Wydział Szkolenia

 szkola

Różne

 

futsal

7285 mini 3
 wyniki

Biuletyn "Podkarpacka Piłka"

Futbol ponad granicami

plakat A3

Obsada sędziowska

obsada

zmiany badania

Ubezpieczenie

banner na strony wzór maj 2021

kahlenberg banner wzpn sedziowie 777x450px 003

Nowe zasady ustalania ekwiwalentu / KALKULATOR EKWIWALENTU

 

ważny komunikat

RODO

rodo

Komunikaty

komunikaty zarzadu zpn

gier

komunikaty wydziału dyscypliny

klubowych

trenerskich

sedziowskich

bezpieczenstwo

Do pobrania

dokumenty rej zaw

pozostale

statut i regulaminy

oferta

IMG 1045 Konferencja 1

W zmienionej niż dotychczas formule, w minioną sobotę (19.12) odbyła się kolejna konferencja dla trenerów. Jako Wydział Szkolenia i Rada Trenerów Podkarpackiego ZPN nie zostawiliśmy trenerów bez możliwości doszkolenia się końcem roku mimo trwającej pandemii, a co za tym idzie z zastosowaniem różnego rodzaju obostrzeń sanitarnych i po wielu konsultacjach zdecydowaliśmy o organizacji corocznej konferencji – tym razem za pośrednictwem środków komunikacji zdalnej. Konferencje online, pomimo braku kontaktu bezpośredniego, dają nowe możliwości.
Miłosz Stępiński prowadził wykład ze Szczecina, Anna Ussorowska z Gdańska, koledzy z Asystenta Trenera – obsługujący technicznie konferencję – z Warszawy,
a my z Rzeszowa. Prezes Podkarpackiego ZPN Mieczysław Golba, otwierając konferencję podkreślił szczególną rolę, jaką odgrywa trener w właściwym wychowaniu młodego społeczeństwa oraz jak funkcjonuje Związek w czasach pandemii.

IMG 1038 konferencja II 1

Prelegentami podczas konferencji byli Anna Ussorowska – psycholog sportowy współpracująca z reprezentacjami PZPN, która w ciekawy sposób przedstawiła, jakie zagrożenia związane ze stresem dotyczą pracy trenera, a także Miłosz Stępiński – trener reprezentacji Polski kobiet A, który swoje wystąpienie poświęcił tematyce obrony w systemie 1-3-5-2.

Odbiór konferencji mimo zastosowania technologii online był przez 500 trenerów z całej Polski bardzo dobry o czym świadczyły wpisy na czacie, wiadomości SMS oraz maile. Bardzo się cieszymy, że nasz Związek jest obok Wielkopolskiego ZPN i Warmińsko-Mazurskiego ZPN prekursorami w organizacji konferencji w formule online. W planach mamy kolejne konferencje:

02.01.2021r. Konferencja Trenerów Online Jarosław 2021

09.01.2021r. Konferencja Trenerów Online Krosno 2021

16.01.2021r. Konferencja Trenerów Online Dębica 2021

23.01.2021r. Konferencja Trenerów Online Stalowa Wola 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału trenerów, przecież – jak pokazała sobotnia konferencja – online również można się szkolić!

Trener Koordynator

Podkarpackiego ZPN

Henryk Rożek